Депутати «Рідного міста» виявили принциповість у питанні погашення боргів міста перед ТЕЦ вагонзаводу

Майже 2 години сесії Кременчуцької міської ради, що відбулася 31 січня, пішло на обговорення лоскітливого питання погашення боргів КП «Теплоенерго» перед ТЕЦ КВБЗ. Станом на 1 січня 2017 р. заборгованість досягла 37,7 млн грн. Не надто вірячи обіцянкам міської влади розрахуватись за вироблене тепло, представники вагонзаводу і депутати міськради наполегливо відстоювали можливість передбачити в міському бюджеті певну суму коштів для зменшення боргів перед КВБЗ.

 

 

 

 За пропозицією Олександра Плескуна ( в центрі) та Сергія Мельника для погашенні боргів КП “Теплоенерго” перед ТЕЦ КВБЗ в Програмі фінансової підтримки комунальних підприємств передбачено 10 млн грн і 3 млн у вільному залишку бюджетних коштів. 


Ще в ході підготовки до сесії, на засіданнях постійних депутатських комісій, депутати Олександр Плескун та Сергій Мельник (фракція партії «Рідне місто») активно відстоювали необхідність збільшити в проекті Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017 р. суму для КП «Теплоенерго» ( для погашення боргу перед вагонзаводом) з 2,8 млн до 10 млн грн. Крім того, депутати наполягали на зміні суми, що передбачалася для «Теплоенерго» у вільному залишку бюджетних коштів станом на 1.01.2017 р. знову ж таки для розрахунків з тепло виробником – з 1,5 млн до 5 млн грн.
На сесії тема розрахунків з КВБЗ була продовжена і в досить емоційному плані. Якщо перша пропозиція Олександра Плескуна і Серія Мельника щодо 10 млн грн в Програмі фінансової підтримки комунальних підприємств була сприйнята міським керівництвом досить лояльно ( адже Програма здебільшого декларативна), то пропозиція щодо 5 млн грн у вільному залишку коштів викликала неабиякий супротив. В цьому випадку вже йшлося про «живі» гроші. За словами мера Віталія Малецького, реально, що можна виділити «Теплоенерго» за цією статтею бюджету – 1,5 млн грн, як і передбачено в проекті рішення. Депутати наполягали на 5 млн. В сесійній залі учинився навіть своєрідний торг, представники вагонзаводу пішли на поступки і зменшили суму своєї пропозиції до 3 млн грн, але це також не заводовольнило Віталія Малецького. Врешті меру довелося оголосити перерву для обговорення ситуації з активними депутатами «Рідного міста». Але й після перемовин Олександр Плескун та Сергій Мельник залишились непохитними. Пропозиція щодо 3 млн грн у вільному залишку коштів для погашення боргів КП «Теплоенерго» перед ТЕЦ КВБЗ була винесено на голосування і знайшла підтримку серед депутатського корпусу. Варто зазначити, що депутати Плескун і Мельник, як працівники Крюківського вагонзаводу, не брали участі ані в цьому голосуванні, ані в голосуванні щодо Програми фінансової підтримки комунальних підприємств. Таким чином, депутати врегулювали конфлікт інтересів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто