Депутати від «Рідного міста» привітали ветеранів

Максак Олег 3

За незмінною традицією напередодні Дня Перемоги члени ГО «Рідне місто» та депутати місцевих рад від партії «Рідне місто» урочисто вітають і віддають данину глибокої поваги тим, хто захистив рідну землю від фашистських загарбників та виборов мир і свободу для нащадків.

Свято в кафе на Молодіжному

Кузнецов

У теплій дружній атмосфері в кафе на Молодіжному з ветеранами, учасниками бойових дій та учасниками війни зустрівся депутат Кременчуцької міської ради від фракції партії «Рідне місто» Сергій Кузнєцов.

–Я хочу сердечно привітати вас із наступаючим Днем Перемоги, побажати вам міцного здоров’я, миру, терпіння і надії на краще майбутнє. Великий уклін вам за те, що воювали і захищали країну, – звернувся до сивочолого покоління Сергій Кузнєцов. Депутат завжди уважно ставиться до всіх звернень ветеранів свого мікрорайону, намагається допомогти й підтримати у вирішенні нагальних питань, – відзначає голова ради ветеранів мікрорайону Лідія Трегуб. Саме за сприяння Сергія Кузнєцова й відбулася ця зустріч за святковим столом. За допомогу в організації заходу шановні гості дякували також директору кафе Людмилі Подгорній.

 

З увагою – до кожного ветерана

Балым Олег 2

А депутат міської ради від партії «Рідне місто» Олег Балим особисто завітав додому до ветеранів свого округу, яким складно пересуватися, щоб привітати із Днем Перемоги та передати традиційні подарунки до свята. Відвідав він і ветерана війни 93-річну Євфалію Петрушенко, лейтенанта медичної служби, старшу операційну медсестру, яка брала участь у бойових діях 1-го Прибалтійського і 4-го Українського фронтів.

– Працювала я в Рибинську при МВС, на фронт пішла добровільно. Коли формувався польовий госпіталь, нас атестували в поїзді, викликали і сказали: ось документи, йди одягайся, отримуй обмундирування. І почалося: Рибинськ, Мінськ, Карелія – було дуже спекотно, страшно, все горіло. Їздили з однієї точки на іншу. Посилали за кров’ю хворим, йшли лісом, тягли на ношах людей без рук і без ніг, лікували в наметах, – згадує Євфалія Петрівна.

Вклоняємось подвигу

МаксакDSCF0365DSCF0350DSCF0393DSCF0325Максак Иван

 

6 травня відбувся урочистий захід у Кременчуцькому професійному ліцеї ім. А. С. Макаренка, який очолює депутат Автозаводської районної ради від партії «Рідне місто»  Іван Максак. Почесними гостями заходу були ветерани й учасники війни. Із Днем Перемоги їх вітали представники місцевої влади, депутати.

– Від імені всього депутатського корпусу Кременчуцької міської ради, від імені міської влади хочу щиро вам подякувати і вклонитися за подвиг, який ви винесли на своїх плечах у роки найтяжчої війни, найбільшого випробування нашого народу. Ви подали приклад нашому поколінню, як треба відстоювати свою землю, майбутнє своїх сімей і дітей. Цей приклад буде завжди з нами і з нашим народом, – наголосив, звертаючись до ветеранів, депутат міської ради від фракції партії «Рідне місто» Олег Максак.

Свято було, як завжди, яскравим і хвилюючим. Творчі колективи ліцею підготували насичену програму з виступами, піснями, танцями та короткометражним кіно. Ветерани і гості гаряче аплодували та дякували.

Великий день, про який не можна забувати

DSCFfdgvfvgrtgf0425

6 травня у школі № 8 відбувся святковий концерт для ветеранів тамешканці мікрорайону № 11, що на Молодіжному. Для почесних сивочолих гостей діти читали вірші та співали пісні про Велику Перемогу. Традиційно привітав визволителів і депутат міської ради (партія «Рідне місто)» від цього округу Василь Волошин.

– Для мене День Перемоги завжди був і залишається найбільш світлим святом. Бажаю вам, шановні ветерани, учасники та діти війни, здоров’я, щастя, миру та всіх земних благ! Нехай вас тішать ваші діти й онуки! Усього вам найкращого!, – зазначив депутат.

Ці щирі слова ветерани зустріли не менш щирими оплесками. Адже вони, як ніхто інший, вміють цінувати мир та добро!

 

Залишити відповідь