Депутати вітають з Днем знань

DSC04136

Педагогів та учнів загальноосвітньої школи № 8 із Днем знань за традицією привітав депутат Кременчуцької міської ради (партія «Рідне місто») від виборчого округу, до якого відноситься заклад, Василь Волошин. До того ж, Василь Волошин в минулому –випускник цієї школи, тож до рідного закладу завжди приходить з подарунками. Цьогоріч депутат подарував школі футбольні м’ячі.

– Дорогі педагоги, дорогі учні та батьки! 1 вересня – день, з якого починається шлях у майбутнє. Від всього депутатського складу «Рідного міста» я хочу привітати вас з початком навчального року, бажаю нових вершин, надійних друзів, досягнення цілей, сміливості, сил та перемог! – наголосив Василь Волошин.

Депутат міської ради від партії «Рідне місто» Віталій Величко на урочисту шкільну лінійку завітав до ЗОШ № 1, в якої він сам колись навчався. Віталій Величко побажав школярам успіхів у навчанні, здоров’я та нових друзів і подарував 10 м’ячів та волейбольну сітку – дуже потрібний інвентар для закладу зі спортивним нахилом. Команди юних спортсменів ЗОШ № 1 завжди активно беруть участь у спортивних змаганнях і в більшості перемагають.

DSC04095DSC04112DSC04108HPIM8571HPIM8569HPIM8579HPIM8578HPIM8588HPIM8580HPIM8587

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто