Депутати вшанували ветеранів

Изображение 102

Напередодні Дня Великої Перемоги депутати із фракції партії «Рідне місто» за незмінною традицією з глибокою повагою вітали ветеранів, які захищали рідну землю від фашистів.6 травня за ініціативи депутата міськради Володимира Волошина у школі № 8 для ветеранів і мешканців мікрорайону № 11 відбувся святковий концерт, присвячений Дню Перемоги.

– Шановні ветерани, учасники та діти війни, від себе особисто та від фракції «Рідне місто» вітаю вас зі святом 70-річчя Великої Перемоги, бажаю вам миру над головою, міцного здоров’я, щастя, всіх життєвих благ, щоб у вашому житті було більше радісних днів, – зазначив, звертаючись до присутніх, депутат міської ради від партії «Рідне місто» Василь Волошин.

Изображение 068

На прохання жителів мікрорайону на свято запросили фольклорний ансамбль «Горлиця». Концерт вийшов чудовий – з піснями, гуморесками і танцями. Глядачі щиро аплодували.

 

З нагоди Дня Перемоги святкові продуктові набори від «Рідного міста» загалом отримали 75 учасників бойових дій, які мешкають на виборчих округах депутатів цієї партії. 

На фото 1: Василь Волошин з фронтовою медсестрою 91-річною Антоніною Казанцевою.

 

Залишити відповідь