Депутати затвердили рішення щодо створення у Кременчуці Індустріального парку

Сьогодні, 26 червня, на сесії міської ради депутати затвердили останні документи щодо утворення індустріального парку «Центральний» у Кременчуці в районі Північного промвузлу та Положення про конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку «Центральний», в якому передбачається на яких умовах влада має обирати цю компанією.
Згідно Положення, інвестор має вкласти у розвиток Індустріального парку щонайменше 3 млн. грн., на роботу набирати переважно кременчужан (не менше 89 % від загальної кількості працівників), та зареєструватися у Кременчуці, щоби відрахування йшли до міського бюджету.
Земельну ділянку під індустріальний парк можуть передавати в оренду строком на 50 років з правом передачі в суборенду.
На брифінгу після сесії мер Кременчука Олег Бабаєв відповів на запитання журналістів щодо перспектив залучення інвесторів в Індустріальний парк: «Наразі в Україні криза, як і в Європі, тому залучити інвесторів буде не так просто. Можна було і не створювати Індустріальний парк – тоді ми б точно нікого не залучили. А так є можливість, якщо не цього року то у 2014, або 2015 році залучити інвесторів та розвивати економіку міста»

Залишити відповідь