Депутати знову ділитимуть гроші, найбільше дадуть для комфорту мерії

17, 1 млн грн. вільного залишку бюджетних коштів станом на 1 січня 2017 р. будуть розподілені на сесії Кременчуцької міської ради, що призначена на 2 березня. Найбільші суми виділяються на ремонт приміщення Кременчуцького міськвиконкому. Також будуть розподілені і майже 7 млн грн. залишку коштів екологічного фонду бюджету, з яких майже 3,9 млн піде на придбання дерев і кущів для озелення Кременчука.

 

 

 

5, 4 млн грн планується витратити цього року на капітальний ремонт у будівлі мерії, водночас на капремонт шкіл  дають 669 тис. і 589 тис. на ремонт у дитсадках.  

Зокрема, серед найбільших витрат, які планується здійснити за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, наступні:

–  1,4 млн грн – капітальний ремонт даху адмінбудинку Кременчуцької міської ради,

1,4 млн – капремонт 1-го поверху адмінбудинку ради,

2 млн – капремонт 4-го поверху адмінбудинку і

600 тис. грн – капремонт 2-го поверху;

– 1 млн грн – фінансова підтримка Кременчуцькому тролейбусному управлінню за спожиту електроенергію;

– 589 тис. грн – капремонт дитсадків №№ 1, 11, 14 та 19;

– 669, 4 тис. грн – капремонт шкіл №№ 22 та 24;

– 400 тис. грн – розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію комунального стадіону по вул. Гагаріна, 24;

– 506, 5 тис грн – придбання апарату штучної вентиляції легенів для  пологового відділення Другої імськлікарні та придбання вертикалізатора для лікарні відновлювального лікування;

– 1, 454 млн грн – на поточний ремонт у відділенні хоспісу та інфекційному корпусі Другої міськлікарні, ендоскопічному відділенні та відділенні екстремальної травми Третьої лікарні.

Залишити відповідь