Депутати знову ділитимуть гроші, найбільше дадуть для комфорту мерії

17, 1 млн грн. вільного залишку бюджетних коштів станом на 1 січня 2017 р. будуть розподілені на сесії Кременчуцької міської ради, що призначена на 2 березня. Найбільші суми виділяються на ремонт приміщення Кременчуцького міськвиконкому. Також будуть розподілені і майже 7 млн грн. залишку коштів екологічного фонду бюджету, з яких майже 3,9 млн піде на придбання дерев і кущів для озелення Кременчука.

 

 

 

5, 4 млн грн планується витратити цього року на капітальний ремонт у будівлі мерії, водночас на капремонт шкіл  дають 669 тис. і 589 тис. на ремонт у дитсадках.  

Зокрема, серед найбільших витрат, які планується здійснити за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, наступні:

–  1,4 млн грн – капітальний ремонт даху адмінбудинку Кременчуцької міської ради,

1,4 млн – капремонт 1-го поверху адмінбудинку ради,

2 млн – капремонт 4-го поверху адмінбудинку і

600 тис. грн – капремонт 2-го поверху;

– 1 млн грн – фінансова підтримка Кременчуцькому тролейбусному управлінню за спожиту електроенергію;

– 589 тис. грн – капремонт дитсадків №№ 1, 11, 14 та 19;

– 669, 4 тис. грн – капремонт шкіл №№ 22 та 24;

– 400 тис. грн – розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію комунального стадіону по вул. Гагаріна, 24;

– 506, 5 тис грн – придбання апарату штучної вентиляції легенів для  пологового відділення Другої імськлікарні та придбання вертикалізатора для лікарні відновлювального лікування;

– 1, 454 млн грн – на поточний ремонт у відділенні хоспісу та інфекційному корпусі Другої міськлікарні, ендоскопічному відділенні та відділенні екстремальної травми Третьої лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто