Депутатська земельна комісія викликає «на килим» керівника комунального підприємства «Кременчукінвест»

Запросити на засідання постійної комісії з питань екології та земельних ресурсів керівництво КП « Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» запропонував депутат міської ради, голова фракції «Рідне місто» Олександр Роженко. Він разом із кільками колегами по комісії хоче почути звіт цього підприємства щодо роботи з залучення інвесторів для будівництва в Кременчуці Індустріального парку.

 

Члени земельної комісії хочуть почути, скільки інвесторів залучило у Кременчук за останній рік КП “Кременчукінвест”

Олександр Роженко, депутат Кременчуцької міської ради 4-ох скликань, вже не вперше порушує питання доцільності будівництва в Кременчуці, в районі Північного промвузла, Індустріального парку.  Опікується цим проектом створене чи не з цієї метою комунальне підприємство «Кременчукінвест», котре має активно просувати ідею Індустріального парку на ринку інвесторів й залучати останніх для вкладення коштів в нашу місцеву економіку. Поки що існує лише на папері, але регулярно «з’їдає» бюджетні кошти.

Так, на сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться 31 січня,  виносять питання виділення 290 тис. грн КП «Кременчукінвест» на розробку детального плану забудови Індустріального парку. Саме при розгляді цього питання на земельній комісії в Олександра Роженка й виникло зауваження.

«Я розумію, що це питання непросте. Але нехай нам керівництво «Кременчукінвест» розповість, що зроблено на даний час, скільки інвесторів прийшло до нас за останній рік і  які перспективи на 2017-ий?», – запропонував Олександр Роженко. Колеги його підтримала. Отже, на наступне засідання чекають зі звітом директора КП «Кременчукінвест».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто