Ділянки для бійців АТО пропонують зарезервувати в Крюкові, по вул. Котлова

1427201142_sxema

13 березня на засіданні депутатської комісії міськради з питань екології та землекористування було вирішено винести на сесію 31 березня додаткове питання – зарезервувати земельну ділянку площею понад 2 га по вул. Котлова для подальшого виділення під ділянки для учасників бойових дій, зокрема і воїнів АТО. Проект рішення запропонував депутат із фракції партії «Рідне місто» Олександр Роженко. Мовляв, якщо ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» від ділянки відмовилась, то можна знайти їй інше, не менш корисне застосування.
– Земельна ділянка сформована, претензій щодо її меж ні в кого немає. Вважаю за важливе резервувати її для воїнів АТО, – сказав Олександр Роженко.
Із пропозицією погодився навіть попередній претендент на ділянку, депутат і директор ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» Євген Холод. Він розповів, що на сесії голосуватиме за проект, але без пункту, в якому йдеться про необхідність винесення на місцевість меж Кременчука і Білецьківської сільради. На його думку, немає жодної необхідності узгоджувати щось із сільрадою.
– Цей пункт повністю перекреслює всі надії отримати у своє розпорядження і сусідні 47 га. Пропоную його прибрати. Думаю, немає жодної необхідності погоджувати наші межі із Білецьківською сільрадою. Тому краще так: ці 47 га плюсуємо до тих 2 га і надаємо воїнам АТО.
Втім, поправка Євгена Холода не набрала необхідної кількості голосів. «Неприємні» нюанси з оформленням земельних ділянок, коли не узгоджені загальні межі, стануть проблемою тих, хто отримає землю.
– Сьогодні, якщо проект з неузгодженими межами затвердити і роздати людям, власники ніколи свою ділянку не оформлять. Самотужки люди не впораються, бодай навіть рознесуть кабінети чиновників, – зауважив голова Держкомзему в Кременчуці Віталій Надоша.
За винесення проекту на сесію загалом проголосували більшість представників депкомісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто