Директор КП «Кременчукінвест» відзвітував перед депутатами про інвестиції, залучені його підприємством за останній час

Директора КП «Кременчукінвест» Андрія Мельника забажали послухати члени постійної депутатської комісії з питань землі та екології. Їх цікавило, скільки інвестиційних грошей  і на які міські проекти вдалося залучити комунальному підприємству, котре, власне, й було створено з цієї метою.  Депутат Олександр Роженко (голова фракції партії «Рідне місто») неодноразово висловлював сумніви у доцільності створення «Кременчукінвести», котре, на його думку, здебільшого «з’їдає» бюджетні кошти, а не знаходить інвесторів. Ось і зараз, на сесії Кременчуцької міської ради 31 січня, депутатам пропонують передбачити КП «Кременчукінвест» 290 тис. грн на розробку плану забудови Індустріального парку. 

 

 

 За ініціативи голови фракції партії “Рідне місто” Олександра Роженка, земельна комісія викликала директора КП “Кременчукінвест” Андрія Мельника на засідання, щоб почути його звіт про роботу.

 24 січня директор комунального підприємства «Кременчукінвест» Андрій Мельник прийшов на чергове засідання постійної депутатської комісії з питань екології та земельних відносин. Прийшов, щоб звітувати, як того хотіли члени комісії.

Отже, за словами пана Мельника, з часу створення «Кременчукінвест» з бюджету міста для фінансування підприємства було виділено 2,664 млн грн. Водночас КП плідно працювало і «компенсувало» з надлишком ці кошти.

  • Нами залучено інвестиції НЕФКО в такі проекти: інвестиційний проект «Термомодернізація дитячого садка № 32 та модернізація вуличного освітлення Кременчука». Загальна вартість цього проекту – 6,2 млн грн, профінансовано поки що 1,6 млн грн, – зазначив Андрій Мельник. – Також залучено кошти для реалізації проекту впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання в комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1. Сума проекту 967 тис. грн, з яких вже отримано 483 тис. грн. Завдяки співпраці з польським містом – побратимом Бидгощем, придбано обладнання для хоспісного відділення у Другій міській лікарні на суму 526 тис. грн і створено польсько-український центр в КрНУ ім М. Остроградського (47 тис. грн). Отже, на сьогодні вже профінансовано проектів на 2,7 млн грн.

 І це ще не все. За словами директора КП «Кременчукінвест» у стадії впровадження знаходяться наступні проекти:

будівництво комунальних теплогенеруючих потужностей в мікрорайоні Раківка,

облаштування полігону твердих побутових відходів на Деївської гори,

модернізація і реконструкція систем вуличного освітлення з використанням сучасних енергозберігаючих технологій,

будівництво (реконструкція) об’єкта комунальної власності – системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів,

встановлення модульної котельні для шкіл № 28, ліцею інформаційних технологій № 30, дитсадків № 70 та № 78.

Здається, доповідь Андрія Мельника членів земельної комісії у переважній більшості задовольнила. Принаймні конкретних критичних закидів в його бік не виникло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто