Директора Кременчуцької телерадіокомпанії пропонують відсторонити від роботи

В епіцентрі скандальних подій Кременчуцька телерадіокомпанія, що транслює випуски міських новин на каналі «Лтава», опинилась після того, як видала в ефір звинувачення на адресу віце-мера Геннадія Музики та екс-віце-мера Валерія Медведовського в начебто підтримці сепаратизму на сході України. Гучне звинувачення (як виявилося пізніше, безпідставне) у випуску новин пролунало з вуст місцевих «свободівців» Олега Савченка та Сергія Галати, при цьому без коментарів і позиції звинувачених осіб.
У результаті резонанс зчинився не лише в осередку міської влади і депутатів, а й, як з’ясувалося, в самій КТРК. Журналіст телекомпанії Ірина Скрипачова (Рубан) неочікувано виступила у «Фейсбуці» з заявою про те, що сьогодні відбувається на підприємстві, котре з комунального, за її словами, перетворилося на «прихватизоване», а журналісти виконують, себто видають в ефір, розписаний «купольных дел мастером» сценарій. Крім того, журналістка поскаржилася на те, що її «без зрозумілих причин» ось вже 5 місяців як відсторонюють від творчого процесу.
– Я приходжу на роботу на 9.00 і йду в 17.00… але не виконую роботу… Зарплату отримую… І я не одна така. В нас у штаті є ще один чоловік такий. Тільки я на роботу приходжу, а він взагалі не приходить і теж отримує зарплату. Це Андрій Редькін. А є ті, хто отримує подвійну зарплату ще й як кореспонденти обласної телерадіокомпанії «Лтава», – заявила Ірина Скрипачова вже 26 березня на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. До цієї комісії вона звернулась з заявою щодо своєї трудової суперечки з директором КТРК Сергієм Перепелятником.
Заступник голови комісії Василь Волошин (Ольга Шиян, голова, була відсутня на засіданні), у свою чергу, вважає, що комунальна телерадіокомпанія останнім часом лобіює інтереси певних осіб.
– Проаналізувавши упродовж цього місяця, що транслює КТРК, її, напевно, легше назвати «Холод-компанія», а не міська. Тому що Євгена Миколайовича (депутат Євген Холод – ред.) там показують щодня. Все висвітлюється однобоко й упереджено, – наголосив Василь Волошин.
Отже, на заяву журналістки відреагували. Василь Волошин повідомив про підготовлений ним проект рішення сесії міської ради стосовно створення спеціальної комісії для проведення службового розслідування в КТРК. Розслідування пропонується провести щодо виконання службових обов’язків директором КТРК Сергієм Перепелятником та дотримання ним умов контракту і принципів інформаційних відносин. На час розслідування Сергія Перепелятника пропонують відсторонити від виконання службових обов’язків. Думка останнього з цього приводу невідома: директор КТРК – на лікарняному.
Між тим, питання роботи комунальної телекомпанії розглядатиметься на сесії міської ради 31 березня. Проект рішення буде винесено на сесію від групи депутатів: Василя Волошина, Володимира Шайноги і Віктора Бугайчука, які входять у профільну комісію з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. Щоб подати проект від комісії, не вистачило кворуму, в тому числі була відсутня й її голова Ольга Шиян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто