Дитячі майданчики в Кременчуці

budget

Через день-два стартує голосування за проекти “Громадського бюджету” https://www.facebook.com/GromadskiyBudgetKremenchuk/ з облаштування дворів багатоповерхівок. Було подано більше 70 пропозицій і сьгодні ми хочемо познайомити Вас з одним з них.

Проект будівництва дитячого майданчика у дворі будинків за адресами проспект Свободи 37 та провулку Героїв Бресту 45.

Мешканці цих будинків запропонували для розгляду дитячий майданчик нового типу. який буде облаштовано не тільки драбинками, гірками, гойдалками та іншими пристосуваннями для дітлахів, а ще і пристосуваннями для розумового і фізичного розвитку маленьких українців.

unnamed-10unnamed-9unnamed-13unnamed-12unnamed-11unnamed-14

Автори проекту і виконавці робіт з облаштування затверджують, що вартість такого майданчика не буде вищою за 100 000 гривень, які заявлені в умовах конкурсу.

Просимо небайдужих громадян підтримати цей проект як пілотний для подальшого запровадження будівництва саме таких розвиваючих дитячих містечок у  великих дворах нашого рідного міста.

https://www.facebook.com/GromadskiyBudgetKremenchuk/

Депутати від фракції “Рідне місто” розробляють нову програму по розвиваючих тематичних дитячих майданчиках, які буде обладнано пристосуваннями для вивчення цифр, алфавіту, напрямків руху, професій, геометричних фігур, сторін світу, кольорів та інших корисних речей, які знадобляться малечі в житті.

Виконавець пропонує кілька варіантів тематичних майданчиків: Поізд, Літак, Шкільний автобус, Пожежна машина та інші. Пропонуємо мешканцям міста помандрувати, та вибрати на майбутнє майданчик для свого двору.

Сподіваємось, що міська влада разом з мешканцями нашого рідного міста підтримає наші ініціативи

f5a7bd443a3e9af03a0106e3332978ff unnamed-15 unnamed-18 unnamed-16 unnamed-19

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто