Дитячий майданчик у подарунок малечі на Новий рік.

До кінця 2016 р. у Кременчуці в дворах житлових будинків буде встановлено 5 нових дитячих майданчиків, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Облаштування об’єктів дитячого дозвілля за кошти міського бюджету відбувається згідно з відповідною міською програмою. Нагадаємо, що вперше це програма була ініційована й розроблена депутатами фракції партії «Рідне місто» ще в минулому скликанні міської ради.

Цього року на встановлення нових сучасних та безпечних дитячих майданчиків з міського бюджету було виділено 1 млн. грн. Цих коштів вистачить, аби встановити 5 майданчиків фірми «Гойда» у дворах багатоповерхових будинків по вул. Воїнів Інтернаціоналістів, вул. Генерала Манагарова, бульвару Пушкіна, вул. Соборній та у квт № 278 . До кінця року роботи обіцяють завершити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто