Для переселенців у Кременчуці зведуть модульне містечко

У Кременчуці й досі не можуть відшукати території для забезпечення земельними ділянками учасників АТО, між тим, фахівці мерії почали ламати голови над тим, де можна розмістити модульні містечка для переселенців. Нещодавно з Києва надійшла вказівка – на виконання державної програми допомоги переселенцям виділити територію для розміщення мобільних будиночків для них. Будуватимуть ці модулі за державний кошт. Житло тимчасове, але в ньому мають бути забезпечені всі елементарні умови проживання. Тому ділянка для розташування модульного містечка повинна бути розміщена неподалік інженерних мереж. За словами головного архітектора Кременчука О. Волощенко, наразі розглядають декілька таких ділянок, проте остаточного рішення ще не ухвалили.
У перспективі також знайти управителя – юридичну особу, яка займатиметься всіма організаційними питаннями. Протее ані компанію, яка вестиме будівництво, ані термінів початку робіт чиновники не називають.
Між тим, як повідомив начальник міського департаменту соцзахисту О. Дзюба, в Кременчуці за останні 4 місяці кількість вимушених переселенців зросла втричі і за офіційними даними сягає 3500 осіб. Проблема житла стоїть дуже гостро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто