Для вирішення проблеми пасажирських перевезень у Крюкові потрібні великі автобуси, а не тролейбуси, вважає Валентина Головко

Із депутатським запитом, в  якому просить міську владу забезпечити нормальні перевезення пасажирів у Крюкові, на сесії Кременчуцької імської ради 31 січня виступила депутат від «Рідного міста» Валентина Головко. Зокрема, вона просила  закупити для Крюкова 8-10 великих автобусів. Її запит депутати підтримали, але чи буде він виконаний міською владою, –  питання дуже спірне.

 

 

 

 

 Автобуси, що наразі курсують у Крюків. переповнені вщент

Як відомо, мер Віталій Малецький активно заявляє про запуск тролейбусної лінії через Крюківський міст, що, на його думку, вирішить проблему з громадським транспортом для мешканців правобережжя. Депутат із фракції партії «Рідне місто», мешканка Крюкова Валентина Головко з мером не згодна, бо, за її словами, тролейбуси – гарна ідея лише за умови зведення через Дніпро нового мосту. Натомість від імені мешканців правобережжя Валентина Головко звернулась до міського голови з запитом,  в якому, зокрема, зазначила:

–         Я, як депутат Кременчуцької міської ради, не можу спокійно спостерігати, як щодня курсують вщент переповнені автобуси звичайного режиму за маршрутами №№  2, 4, 9, 12.  Дуже прикро, що правобережна частина міста знаходиться поза увагою міського управління транспорту та міського керівництва.  Переповнені автобуси часто виходять із ладу та потребують довготривалого ремонту. Тоді на заміну їм  на маршрути виходять старі «ПАЗи», які ще більше дратують людей через малу пасажиромісткість. Прошу від імені мешканців правобережної частини міста забезпечити нормальне перевезення пасажирів за маршрутами №№ 2,4, 9 та 12 та знайти фінансову можливість для закупівлі 8-10 великомістких автобусів, які будуть курсувати в звичайному режимі. Відроджується економіка, запрацював сталеливарний завод, працює вагонний, тож проблему перевезень потрібно вирішувати, – наголосила Валентина Головко.

Її депутатський запит колеги підтримали. Залишись чекати на виконання його чиновниками.

Залишити відповідь