Дні ісламської культури в Кременчуці

27 листопада в нашому рідному місті відбулася важлива для місцевих мусульман подія, розпочались Дні ісламської культури в Кременчуці, які проходять в приміщенні Бібліотеки імені Горького на вул. Європейській 66/13. Знайомство кременчужан з історією та культурою ісламського світу відбуватиметься протягом двох днів 27-28 листопада.

4-123

У перший день знайомства всі присутні, серед яких був і депутат міської ради від фракції “Рідне місто” Володимир Шибашов, прослухали ознайомчу лекцію по релігії Іслам від Імама полтавської мечеті Шейха Аміна та його кременчуцького колеги Імама Шейха Тагира і подивились науково-популярний фільм про виникнення Ісламу як релігії, трактування основних заповідей Корану і відношення мусульман до інших релігій і релігійних течій.

unnamed-2

ІСЛАМ – буквально означає “сумирність, покірність Єдиному Богу”  і його характеризують як монотеїстичну релігію, що має авраамічне коріння. Прихильників ісламу називають мусульманами. Наразі, загальна кількість послідовників пророка Магомета в світі коливається в межах від 1,5–1,6 мільярдів, що робить Іслам другою за чисельністю релігією після християнства. Мусульмани складають переважну більшість населення багатьох країн Азії й Африки. Характерною ознакою ісламу є його роль як соціального і культурного регулятора. У мусульманській громаді всі сторони життя людини і суспільства регламентовані релігією.

200px-_-_

Місцеві мусульмани з релігійної общини “Іслам”, які, доречі, вже другий рік поспіль організувують Дні ісламської культури в Кремечуці, вбачають велику необхідність у подібних заходах і прагнуть до максимального висвітлення інформації про маловідому кременчужанам, але другу за кількістю послідовників релігію в світі.

unnamed-1

За прогнозами науковців до середини 21 століття Іслам стане найпоширенішою релігією на планеті Земля.

28 листопада о 16.00 розпочнеться програма другого дня, яка буде присвячена ролі жінки у мусульманському світі. Жінка – як мати, жінка – як дружина і жінка як дитина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто