До 1 липня кременчужани мають обрати собі сімейного лікаря

Згідно з реформою системи охорони здоров’я, яка триває в Україні, кременчужани зможуть вільно обирати сімейного лікаря і педіатра для своїх дітей та  укладати з ним прямі угоди з чітко прописаним обсягом послуг, гарантованих і оплачених державою. Обрати сімейного лікаря мешканці міста повинні до 1 липня 2017 р., повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому.

З 1 липня в Кременчуці відбудеться перехід на договірні умови між пацієнтами та сімейними лікарями, тобто лікарями первинної ланки. Спочатку реформа проходитиме в тестовому режимі, а з січня 2018 р. укладання угод з сімейними лікарями стане обов’язковим для всіх.

На першому етапі у місті залишаться амбулаторії та сімейні лікарі, до яких зможуть звертатися кременчужани, котрі ще не уклали угоди з сімейним лікарем. Тобто територіальне закріплення на якийсь час залишиться. Водночас сімейний лікар зможе приймати, і тих пацієнтів, які уклали з ним угоди,  і тих, що проживають на території, яку обслуговує медичний заклад, де він працює.

У випадку, якщо пацієнта не задовольнятиме сімейний лікар, він зможе його змінити. Сімейні лікарі видаватимуть довідки в дитячий садок, школу, басейн тощо незалежно від місця проживання  родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто