До 1 вересня органи соцзахисту за місцем проживання приймають заяви про виплату частини невикористаних сум субсидій

Cім’ї, які для індивідуального опалення використовують природний газ чи електроенергію та станом на 1 травня 2017 р. мали на рахунках невикористану суму субсидії на вказані послуги, мають право одержати зекономлені кошти. Це редбачає постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р.

Списки таких осіб передані підприємствами-надавачами послуг в органи соцзахисту населення з зазначенням сум невикористаної субсидії. В Полтавській облдержадміністрації наголошують, що виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться у сумі,  що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (687,90 грн.) або 150 кВт•г електричної енергії (135 грн.)

Для отримання зекономлених сум субсидій громадянам необхідно подати до управління соцзахисту населення за місцем проживання відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).
Заяви про виплату частини невикористаних сум субсидій прийматимуться до 1 вересня 2017 року.

За інформацією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто