До дня Незалежності України в Кременчуці, в районі електростанції, з’явиться нове патріотичне панно.

Кременчуцький художник Сергій Брильов запрошує всіх бажаючих  взяти участь у створення нового патріотичного графіті «Погляд». 23 серпня зображення планують нанести на стіну біля електростанції по просп. Свободи. Панно «Погляд» створять біля графіті Кобзарю та Героям революції Гідності.

Так виглядатиме нове графіті на просп. Свободи в Кременчуці.

«Завдяки хлопцям та дівчатам з Національної скаутської організації “Пласт” Пласт Кременчук та небайдужим громадянам величезний трафарет зроблено! Тож 17-го числа буду займатись підготовкою до роботи на об’єкті, щоб 23-го серпня вже зробити це зображення на стіні, біля графіті Кобзарю та Героям революції Гідності. Хочу долучити всіх бажаючих, хто може допомогти. Робота не складна й я усе покажу та розкажу максимально зрозуміло», – написав у Facebook автор патріотичних графітті, художник Сергій Брильов.

Всіх небайдужих він чекає для роботи  о 9.00. 23 серпня біля зупинки «Міський сад».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.