До дня святого Миколая привезуть мощі

1417097184_moschi_nikol_chud1

З благословення єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая з 2 по 31 грудня в Кременчуцькій єпархії буде перебувати священний ковчег з мощами одного з найбільш шанованих у християнському світі святого – Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. До Кременчука мощі привезуть 18 грудня. У нашому місті вони пробудуть до Нового року.
Упродовж грудня в храмах Кременчуцької єпархії всі бажаючі зможуть піднести молитви, попросити заступництва Святого Миколая Чудотворця. Мощі привезено з Італії, м. Барі.
До Кременчука, в Свято-Успенський кафедральний собор, священний ковчег перевезуть 18 грудня. Наступного дня, о 9.00. відбудеться урочисте архієрейське Богослужіння, яке очолить єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. У Крюкові, в Свято-Успенському соборі, мощі перебуватимуть до 21 грудня, а потім їх перевезуть на правобережжя. До 31 грудня свята реліквія знаходитиметься в Свято-Троїцькому соборі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто