До кінця року у Міському саду облаштують озеро

У понеділок, 15 липня, під час традиційного об’їзду міста мер Кременчука Олег Бабаєв завітав у Міський сад, аби подивитися як тривають роботи по очистці та благоустрою озера. Наразі посередині озера вже насипаний острів з якого до берега веде арочний міст.
До кінця року планують спорудити альтанку на острові, навколо озера плиткою вимостити доріжки, встановлять ліхтарі та лави, частково озеленять схили берегів, а газони засіяти травою. Все це буде зроблено за умови своєчасного фінансування робіт з чим в останній час виникають проблеми. Тому віце-мер Геннадій Музика, який опікується питаннями будівництва, на питання щодо строків закінчення робіт відповідав дуже обережно. Що ж до реконструкції та благоустрою самого парку, то цими роботами займуться наступного року.
Планується знести старі тополі вздовж дороги та замість них висаджені декоративні дерева. На місці занедбаної клумби посеред парку обладнають фонтан за історичними малюнками та листівками. З боку прокуратури обладнають центральний вхід у його старовинному вигляді, вимостять пішохідні доріжки, встановлять стилізовані під старину ліхтарі, лави, з тим, щоби максимально наблизити парк до його історичного вигляду та відродити архітектурний стиль ХІХ сторіччя. Про все це журналістам розповів віце-мер Геннадій Музика.
Міський сад буде охоронятися, а у нічний час його закриватимуть для відвідувачів.

Залишити відповідь