До Кременчука привезли мощі святого Великомученика і Побідоносця Георгія, Святого Пантелеймона та Святих Петра і Февроіі.

У Кременчуці на території Свято-Троїцького храму (район електростанції) відкрилась благодійна православна виставка-ярмарок. Працюватиме вона до 10 серпня включно з 10.00 до 19.00. Участь у виставці беруть храми з 38 регіонів. Тут  можна придбати: святкові подарунки, духовну літературу, церковне начиння, ікони, вироби з срібла, мед, і багато іншого.

Традиційно на виставку до Кременчука привезені особливо шановані ікони і мощі.

Зокрема зі Свято-Покровського Балтсько-Феодосіївського чоловічого монастиря в Кременчук доставлена ​​найбільша святиня християнського світу і святого Православ’я – мощі святого Великомученика і Побідоносця Георгія, який був захисником віри Христової, святий Його Церкви, скривджених і принижених. Георгій Побідоносець – викривач жорстокості і несправедливості, покровитель воїнства, заступник від лукавих наклепів.

Крім того, відвідувачам виставки-ярмарки представлені мощі Святого Пантелеймона, якому моляться від всяких хвороб і Святих Петра і Февроіі. Їм моляться для збереження сім’ї.

Варто зазначити, що частина зібраних коштів піде на лікування важкохворого чоловіка, а також кошти будуть передані центру допомоги переселенцям, який працює при Свято-Троїцької церкви.

Залишити відповідь