До Кременчука привезли мощі святого Великомученика і Побідоносця Георгія, Святого Пантелеймона та Святих Петра і Февроіі.

У Кременчуці на території Свято-Троїцького храму (район електростанції) відкрилась благодійна православна виставка-ярмарок. Працюватиме вона до 10 серпня включно з 10.00 до 19.00. Участь у виставці беруть храми з 38 регіонів. Тут  можна придбати: святкові подарунки, духовну літературу, церковне начиння, ікони, вироби з срібла, мед, і багато іншого.

Традиційно на виставку до Кременчука привезені особливо шановані ікони і мощі.

Зокрема зі Свято-Покровського Балтсько-Феодосіївського чоловічого монастиря в Кременчук доставлена ​​найбільша святиня християнського світу і святого Православ’я – мощі святого Великомученика і Побідоносця Георгія, який був захисником віри Христової, святий Його Церкви, скривджених і принижених. Георгій Побідоносець – викривач жорстокості і несправедливості, покровитель воїнства, заступник від лукавих наклепів.

Крім того, відвідувачам виставки-ярмарки представлені мощі Святого Пантелеймона, якому моляться від всяких хвороб і Святих Петра і Февроіі. Їм моляться для збереження сім’ї.

Варто зазначити, що частина зібраних коштів піде на лікування важкохворого чоловіка, а також кошти будуть передані центру допомоги переселенцям, який працює при Свято-Троїцької церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто