До паспорта можна внести свій ідентифікаційний номер

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ повідомляє, що органи ДПС за зверненням фізичної особи вносять до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Тож, щоб не носити по інстанціях кілька документів одночасно, щоб не забути його коли треба, запобігти втрати картки – можна поставити відмітку в паспортному документі даних про Державну реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Так громадяни можуть унеможливите своє «попадання» до неприємних ситуацій.
Згідно з п. 63.5 ст. 63 та п. 70.1 ст. 70 Податкового кодексу України всі платники податків реєструються в органах Державної податкової служби шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру відповідно до реєстраційного номеру облікової картки (колишня назва – ідентифікаційний номер). Для реєстрації в Єдиному Державному реєстрі подається облікова картка встановленого зразка, якій присвоюється реєстраційний номер. Органи ДПС видають заявнику документ (картку платника податків), що засвідчує реєстрацію.

Залишити відповідь