Допомога надходить

На сьогодні офіційно зареєстровано трьох мешканців міста, які були поранені в зоні АТО. Молодий доброволець – четвертий, і дуже сподіваємось, що збільшуватись це число не буде.

Наразі проходить реабілітацію в Кременчуцькій лікарні відновного лікування старший прапорщик Едуард Храпов – артилерист військової частини А 1546. Нагадаємо, він разом із водієм Олександром Литовченком, уродженцем Семенівського району Полтавщини, потрапили під мінометний обстріл в районі Амвросіївки Донецької області. Едуард Храпов залишився без ока, йму зробили операцію з протезування в Одесі. «Він почувається нормально і навіть має намір продовжити службу», – розповів заступник командира в/ч А 1546 Роман Глущенко.

А ось 20-річний Олександр Коваленко перебуває у Київській клініці нейрохірургії із тяжким пораненням голови. Йому зробили операцію, але куля і досі залишається в голові. Операцію з її вилучення доведеться проводити за кордоном, в Україні немає такої можливості. Зрозуміло, що потрібні значні кошти. Батьки Олександра звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти.Надіслати кошти можна на номер картки «ПриватБанку» 4149 4978 0775 7267 (Сергій Володимирович Коваленко – батько Олександра).

Як повідомила спеціаліст Департаменту праці і соцзахисту Марина Доценко, прийнято рішення виділити з обласного бюджету по 15 тис. грн усім пораненим в зоні АТО жителям області. Родинам загиблих кременчужан із міського бюджету буде виділено по 100 тис. грн. Загинули в бойових діях на сході двоє чоловіків із Кременчука – 24-річний Дмитро Шевченко та 21-річний Дмитро Андрусенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто