Допомога надходить

На сьогодні офіційно зареєстровано трьох мешканців міста, які були поранені в зоні АТО. Молодий доброволець – четвертий, і дуже сподіваємось, що збільшуватись це число не буде.

Наразі проходить реабілітацію в Кременчуцькій лікарні відновного лікування старший прапорщик Едуард Храпов – артилерист військової частини А 1546. Нагадаємо, він разом із водієм Олександром Литовченком, уродженцем Семенівського району Полтавщини, потрапили під мінометний обстріл в районі Амвросіївки Донецької області. Едуард Храпов залишився без ока, йму зробили операцію з протезування в Одесі. «Він почувається нормально і навіть має намір продовжити службу», – розповів заступник командира в/ч А 1546 Роман Глущенко.

А ось 20-річний Олександр Коваленко перебуває у Київській клініці нейрохірургії із тяжким пораненням голови. Йому зробили операцію, але куля і досі залишається в голові. Операцію з її вилучення доведеться проводити за кордоном, в Україні немає такої можливості. Зрозуміло, що потрібні значні кошти. Батьки Олександра звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти.Надіслати кошти можна на номер картки «ПриватБанку» 4149 4978 0775 7267 (Сергій Володимирович Коваленко – батько Олександра).

Як повідомила спеціаліст Департаменту праці і соцзахисту Марина Доценко, прийнято рішення виділити з обласного бюджету по 15 тис. грн усім пораненим в зоні АТО жителям області. Родинам загиблих кременчужан із міського бюджету буде виділено по 100 тис. грн. Загинули в бойових діях на сході двоє чоловіків із Кременчука – 24-річний Дмитро Шевченко та 21-річний Дмитро Андрусенко.

Залишити відповідь