Дорогі кременчужани!

IndDayUA

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Незалежності!

Наша країна розвивалася завдяки вам – сильним, відданим, незалежним, яскравим, освіченим, цілеспрямованим людям, ви – фундамент, на якому будується наше майбутнє. Саме ваш незмінний характер, ваша воля, мужність і спрага до життя допомагає країні боротися, відроджуватись і розвиватися разом із вами.

Дякуємо вам, дорогі жителі прекрасного міста Кременчук! Ви – його майбутнє і сьогодення. Завдяки вам він живе і буде жити. Бажаємо вам сімейного тепла, миру та впевненості в щасливому майбутньому міста та України!

З повагою, депутати фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді: Юрій Гриценко, Олег Балим, Ігор Березенський, Віталій Величко, Василь Волошин, Галина Гладенька, Сергій Кузнєцов, Наталія Лихошвай, Олег Максак, Михайло Мельник, Олександр Роженко, Петро Столяр, Кирило Юхно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто