Дорогі жінки!

69685

Від щирого серця вітаємо вас зі святом 8 Березня!

Кожне слово любові, сказане в цей день, несе в собі вдячність за вашу дбайливість, доброту, ніжність, за вашу життєву стійкість і мудрість. Дякуємо вам за те, що ви завжди залишаєтеся джерелом натхнення і вірними берегинями домашнього вогнища.

Напередодні 8 Березня, свята ніжності і чарівності, прийміть найкращі побажання – великого щастя, міцного здоров’я, тепла і взаєморозуміння вдома й на роботі. І нехай відсвіт весни завжди зберігається в ваших посмішках.

З повагою, депутати фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді: Юрій Гриценко, Олег Балим, Ігор Березенський, Віталій Величко, Василь Волошин, Галина Гладенька, Сергій Кузнєцов, Наталія Лихошвай, Олег Максак, Михайло Мельник, Олександр Роженко, Петро Столяр, Кирило Юхно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто