Дорогу по вул. Академіка Герасимовича відремонтують по-стахановськи: якісно й швидко, до 10 червня?

Депутати з фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, представники мешканців Краківської частини міста,  Валентина Головко та Олександр Плескун вкрай  занепокоєні ходом робіт з капітального ремонту дороги по вул. Академіка Герасимовича (колишня вул. Івана Котлова). На їх думку, підрядник – одеська фірма – працює повільно й неякісно, тож депутати вимагають знайти нових виконавців, аби ремонт багатостраждальної дороги успішно завершився цього року.

 

 

 

За ремонт 1,5 км дороги по вул. Академіка Герасимовича  місто заплатить підряднику 10,5 млн грн. 

На початку сесії Кременчуцької міської ради 11 травня з депутатським запитом стосовно капітального ремонту дороги по вул. Академіка Герасимовича виступила Валентина Головко. Вона наголосила, що, згідно з міською програмою ремонту доріг, капремонт шляхопроводу по вул. Академіка Герасимовича мав розпочатися в 2016 р., але торік на ці роботи не вистачило коштів і часу, тож ремонт перенесли на 2017 р.

– На березневій сесії було збільшено суму капітальних витрат на ремонт цієї дороги  до 10,5 млн грн,  питання нібито зрушили з місця. Був проведений тендер,  в якому брали участь не досить багато учасників. Тендер виграли одеська фірма і розпочався ремонт. Та коли я приїхала на місце, побачено не дуже сподобалось, стало зрозуміло, що капремонт швидко не відбудеться.  Зняті розкурочені бордюри поділися невідомо куди. Судячи з того, як покладені нові бордюри, виникають великі сумніви щодо якості робіт. Техніка в підрядника застаріла, – таку інформацію виклала в своєму запиті на ім’я міського голови депутат Валентина Головко. – Є тривога, що розбита  вщент дорога, яка вже багато років потребує ремонту, залишиться без нього. Прошу негайно розірвати контракт з одеською фірмою і терміново в короткий термін знайти нових виконавців, які вчасно і по совісті зроблять капремонт по вул. Академіка  Герасимовича.

Стурбований ситуацією й голова бюджетної комісії міської ради  Олександр Плескун. Ще в ході підготовки до сесії, на засіданні профільної комісії під його головуванням, було ухвалено протокольне доручення стосовно ремонту краківської дороги. Нині ж, під час пленарного засідання, коли розглядалося питання внесення змін до міської Програми розвитку дорожньо-мостового господарства у м. Кременчуці на 2013-2017 рр., Олександр Плескун гостро розкритикував виконання робіт на вул. Академіка Герасимова і сам договір з одеською фірмою «Дорлідер», в якому не передбачено ані термінів виконання, ані гарантії якості.

Мер Віталій Малецький та начальник міського УЖКГ Іван Москалик з депутатською критикою не згодні. За словами мера, ремонт проводиться нормально, сучасним обладнанням і за новими технологіями, роботи повинні завершитися до 10 червня.

Начальник УЖКГ Іван Москалик повідомив, що підрядник повністю встановить  бордюри до кінця травня. З фірмою «Дорлідер» буде підписано додаткову угоду з графіком та термінами виконання робіт. Фірма надасть гарантію на ремонт дороги на 10 років, як це передбачено Господарчим кодексом.

На запитання Олександра Плескуна: «Коли буде підписано додаткову угоду?», мер запевнив, що це буде зроблено до кінця поточного тижня. Про розірвання ж договору, як того вимагають депутати, мова може йти лише після 10 червня, якщо підрядник дійсно не впорається з роботою.

Залишити відповідь