Довідки кременчужанам надає Центр надання адміністративних послуг.

Довідки про перейменування вулиць, провулків, проїздів, тупиків в місті Кременчуці та реєстрації договорів найму жилих приміщень видаватиме ЦНАП.
На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розпорядження міського голови від 18.02.2016 № 58-Р «Про перейменування вулиць, провулків, тупиків, проїздів, парків та скверів міста Кременчука» 9 березня 2016 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про покладення на Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці повноважень щодо підготовки, видачі довідок про перейменування вулиць, провулків, проїздів, тупиків в місті Кременчуці та реєстрації договорів найму жилих приміщень».
Відповідно до цього рішення на Центр надання адміністративних послуг покладено повноваження щодо підготовки та видачі довідок про перейменування вулиць, провулків, проїздів, тупиків в місті Кременчуці та реєстрації договорів найму жилих приміщень в будинку (квартирі), що належить громадянинові.
Ці довідки юридичним та фізичним особам надаватимуться безкоштовно.

 

Автор – Олена Ліпошко (газета «Вісник Кременчука»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто