Дружні й завзяті

IMG_8310

15 травня в парку Воїнів-Інтернаціоналістів відбулося веселе «Родинне свято». Його для дітей та їхніх батьків уже другий рік поспіль було організовано завдяки ГО «Рідне місто».На звуки веселої музики ввечері 15 травня до центральної алеї парку Воїнів-Інтернаціоналістів посходилися дітвора та її батьки, адже тут відбувалося «Родинне свято», котре організувала ГО «Рідне місто». Його приурочили до Міжнародного дня сім’ї, котрий відзначається 15 травня.

IMG_8362

– Ми хотіли бачити тих, хто любить наше місто. Ми проводимо це свято вже другий рік поспіль і будемо проводити його й у наступні роки, адже все, за що ми беремося, ми робимо традицією, – наголосив, вітаючи учасників, Юрій Гриценко, голова ГО «Рідне місто», голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді.

IMG_8096 IMG_8097

На захід організатори запросили й учасників проекту «Родинне хобі», котрі ділилися своїми сімейними захопленнями на сторінках газети «Кременчуцька Панорама». 15 травня вони ж мали довести свою справжню злагодженість – разом танцювали, складали вірші про свою родину, малювали на асфальті малюнки щасливої сім’ї.

IMG_8110 IMG_8111

Організатори обрали найактивніших учасників свята та нагородили їх цінними подарунками чайними сервізами, електрочайниками, солодкими подарунками та сертифікатами у дитяче кафе «Карлсон».

Родина Гірман, команда «Фіксики», посіли 1-ше місце:

– Ми маємо багато захоплень: відпочиваємо на природі, граємо у футбол, любимо риболовлю. Ми часто беремо участь у проектах «Рідного міста»: у конкурсі малюнків, у заходах до Дня дитини. Але перемогу здобули вперше. Приємно, що навіть тих, хто не перемагає, «Рідне місто» ніколи не залишає без заохочувальних подарунків.

Родина Біленьких, команда «Бусинки», посіла 2-ге місце:

– Займаємося виготовленням виробів з паперу в стилі орігамі та квілінг. Але на цьому наші таланти не закінчуються, тож ми часто беремо участь у конкурсах від ГО «Рідне місто».

Родина Бахиревих, команда «Спортики», зайняла 3-тє місце:

– В нас багато сімейних захоплень, але найбільше любимо складати пазли – найбільший був на 2 тис. частинок.

IMG_8485IMG_8503

Спільна творчість

За умовами одного з завдань учасники мали скласти за 5 хвилин вірші, де були б слова «сім’я», «любов» та «діти» та прочитати їх на загал. Ось деякі з них (друкується мовою оригіналу):

Наша дружная семья – это Оля, Соня, я!

Любим мы друг друга очень,

Пошалить совсем не против:

Утром, вечером, все лето –

Мы ведем себя, как дети.

(«Бусинки»)

Тато, мама, я – щаслива сім’я.

Моя сім’я – любов моя!

(«Фіксики»)

Любовь, семья и дети

На нашем белом свете

У нас в приоритете.

(команда «Мішутки»)

IMG_8523IMG_8532IMG_8537IMG_8549 IMG_8550IMG_8495

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто