Два тижні, починаючи з 28 квітня. У Кременчуці проходитиме «Фестиваль фестивалів «Чумацький шлях»

У Кременчуці, в  парку культури та відпочинку «Придніпровський», з 28 квітня по 14 травня проходитиме «Фестиваль фестивалів «Чумацький шлях».

На гостей заходу чекає цікава різноманітна програма, до організації якої залучаються майстри народних промислів, кременчуцькі підприємці, колективи художньої самодіяльності, спортивні школи та клуби, заклади позашкільної освіти тощо.

28 квітня у перший день фестивалю розпочне свою роботу святковий ярмарок. З 15. 00. для відвідувачів відкриються прилавки з сувенірною продукцією. Цього дня також  відбудеться Фестиваль вуличної їжі, під час якого кожен бажаючий може зможе пригоститися стравами кременчуцьких кухарів, кулінарів, рестораторів. На літній сцені Придніпровського парку з 17.00  розпочнеться концертна програма.

29 квітня на прихильників велосипедного спорту чекають велоперегони «Вело місто. Весна 2017». 30 квітня запланований джазовий фестиваль. Окрім того, планується проведення фестивалю бургергів, Козацьких забав, фестивалю гармоністів, фестивалю «Театральна весна», фестивалю «Веселі кеди», прямої трансляції з закриття «Євробачення», фестивалю тварин, святко-розважальної програми з нагоди Міжнародного Дня сім`ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто