Фестиваль-конкурс патріотичної пісні.

Патріотична пісня-20153-4 листопада 2015 року в ПК «Кредмаш» серед молоді міста Кременчука проводився фестиваль патріотичної пісні. Цей захід проходив під гаслом «Про подвиги, про доблесть, про відвагу» та був присвячений 71-й річниці звільнення України від німецької окупації. На сцені виступали діти з 23-х загально-освітніх шкіл: всі – різного віку, з різними піснями, проте, без сумніву, всі талановиті, з чудовими голосами та справжніми артистичними здібностями.
   Журі не скупилося на бали та зізналося, що визначити кращих серед такої кількості обдарованої молоді було неймовірно складно.
   Учасники фестивалю здобули перемогу в наступних номінаціях:
1 місце в категорії «12 років і старше» – Валерія Попесько, ЗОШ № 1.
1 місце в категорії «6-12 років» – Антон Баранов, ЗОШ № 12.
   Кращий гурт – вокальна група «Моя земля», гімназія № 5.
   Гран-Прі – вокальна студія «Сузір’я», ЗОШ № 17.
   Приз глядацьких симпатій – Олександра Слинько та Софія Зімниця, ЗОШ № 8.
Всі учасники стали дипломантами Всеукраїнського Благодійного Фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.
   Олег Фещенко, голова журі, голова Громадської організації «Бойове братство»:
– Майстерність виконавців зростає, змінюється тематика: дехто асоціює патріотизм з Україною, дехто пов’язує з боями під час Другої світової війни, коли звільняли Україну, решта – з подіями на сході. Лунало багато пісень із закликом до миру, наприклад, «Це не твоя війна». Особливо вразили дівчата у військовій формі, котрі отримали Гран-прі – коли вони співали, двоє членів журі не могли стримати сліз. Також хочеться відзначити Анну із ЗОШ № 28 із піснею «Фронтові подруги» – на жаль, вона не отримала премію, але вразила всіх. Ну і, звісно, Антон зі школи № 12 – який чистий у хлопця голос!
    Таня, Ярослава та їх керівник Альона Лебедєва (вокальна студія «Сузір’я» із ЗОШ № 17), володарі Гран-Прі:
– Ми і не мріяли отримати Гран-Прі. Але отримали. Ми хотіли представити нашу школу на найвищому рівні, хотіли, щоб всі дізналися, що в нашій школі є талановиті діти, котрі вміють співати не лише голосом, а й душею. На нашу думку, щоб перемогти на фестивалі, треба віддаватися пісням повністю.
   Антон Баранов здобув 1-ше місце із надзвичайно зворушливою піснею «Я не хочу гратись у війну». Перемога стала для хлопця чудовим подарунком на День народження, котрий припав якраз на 4 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто