Фестиваль-конкурс патріотичної пісні.

Патріотична пісня-20153-4 листопада 2015 року в ПК «Кредмаш» серед молоді міста Кременчука проводився фестиваль патріотичної пісні. Цей захід проходив під гаслом «Про подвиги, про доблесть, про відвагу» та був присвячений 71-й річниці звільнення України від німецької окупації. На сцені виступали діти з 23-х загально-освітніх шкіл: всі – різного віку, з різними піснями, проте, без сумніву, всі талановиті, з чудовими голосами та справжніми артистичними здібностями.
   Журі не скупилося на бали та зізналося, що визначити кращих серед такої кількості обдарованої молоді було неймовірно складно.
   Учасники фестивалю здобули перемогу в наступних номінаціях:
1 місце в категорії «12 років і старше» – Валерія Попесько, ЗОШ № 1.
1 місце в категорії «6-12 років» – Антон Баранов, ЗОШ № 12.
   Кращий гурт – вокальна група «Моя земля», гімназія № 5.
   Гран-Прі – вокальна студія «Сузір’я», ЗОШ № 17.
   Приз глядацьких симпатій – Олександра Слинько та Софія Зімниця, ЗОШ № 8.
Всі учасники стали дипломантами Всеукраїнського Благодійного Фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.
   Олег Фещенко, голова журі, голова Громадської організації «Бойове братство»:
– Майстерність виконавців зростає, змінюється тематика: дехто асоціює патріотизм з Україною, дехто пов’язує з боями під час Другої світової війни, коли звільняли Україну, решта – з подіями на сході. Лунало багато пісень із закликом до миру, наприклад, «Це не твоя війна». Особливо вразили дівчата у військовій формі, котрі отримали Гран-прі – коли вони співали, двоє членів журі не могли стримати сліз. Також хочеться відзначити Анну із ЗОШ № 28 із піснею «Фронтові подруги» – на жаль, вона не отримала премію, але вразила всіх. Ну і, звісно, Антон зі школи № 12 – який чистий у хлопця голос!
    Таня, Ярослава та їх керівник Альона Лебедєва (вокальна студія «Сузір’я» із ЗОШ № 17), володарі Гран-Прі:
– Ми і не мріяли отримати Гран-Прі. Але отримали. Ми хотіли представити нашу школу на найвищому рівні, хотіли, щоб всі дізналися, що в нашій школі є талановиті діти, котрі вміють співати не лише голосом, а й душею. На нашу думку, щоб перемогти на фестивалі, треба віддаватися пісням повністю.
   Антон Баранов здобув 1-ше місце із надзвичайно зворушливою піснею «Я не хочу гратись у війну». Перемога стала для хлопця чудовим подарунком на День народження, котрий припав якраз на 4 листопада.

Залишити відповідь