Гарячі ігри на пляжі

TApIKCcxaco

4-5 липня у Кременчуці за підтримки громадської організації «Рідне місто» відбувся обласний чемпіонат з пляжного волейболу, присвячений 20-річчю пляжного волейболу в Україні. Чемпіонат області з пляжного волейболу, організований облдержуправлінням з питань фізичної культури і спорту та Полтавською обласною федерацією волейболу за підтримки ГО «Рідне місто», зібрав 18 команд із Кременчука, Полтави, Глобинського району та Кобеляків. Назви були пістряві та красномовні: «Колос», «Любитель», «Яничари», «Метеор», «Цвяхи» тощо.
За словами Дмитра Глушкова, співорганізатора та капітана команди «Рідне місто», у турнірі брали участь професіонали вищого класу, серед них – одні з перших в Україні, хто отримав ліцензію пляжних волейболістів. Були гравці, котрих знає вся волейбольна спільнота нашої області – їм уже далеко за 50, але було багато і любителів.
Під палючим сонцем гра була напруженою, а протистояння – насправді гарячим, таким же, як і пісок, котрий 2 дні поспіль пік п’яти спортсменам. Проте вони не падали духом і зізнавалися, що загартовані.
Гарячі ігри на пляжі
– Від цього змагання душа радіє і тіло! Для мене волейбол – це хвороба, якою захворів ще з дитинства. Пляжний волейбол складніший, ніж класичний, тут треба більше сили, на піску надто не пострибаєш. Головне – це прагнення до перемоги, – розповів колишній учасник АТО, член команди «Миргород-Курорт» Дмитро Ксьонз.
Результат напруженої гри був абсолютно непередбачуваний. «Родзинкою» змагання стала типова для пляжного волейболу система – команди грали до двох поразок, після першої поразки команда не «вилітає», а опускається вниз таблиці (у так звану «слабку сітку») і грає до другої поразки з такою ж командою, котра вже раз програла.
«Програвши одну гру, можна все одно стати чемпіоном», – прокоментував головний суддя змагань, віце-президент Федерації волейболу Полтавської області, президент кременчуцького волейбольного клубу «Літаючий м’яч» Юрій Козлов. Врешті призові місця розподілилися наступним чином: 1-ше місце – УТН-1 (Кременчук), 2-ге місце – «Миргород-Курорт» (Миргород), 3-тє місце – «Рідне місто» (Кременчук).
Кубок та медалі переможцям вручив голова громадської організації «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко.

Гарячі ігри на пляжі

«Підтримка «Рідного міста» завжди послідовна»
Юрій Гриценко, голова громадської організації «Рідне місто»:
– Місяць тому до мене звернувся Дмитро Глушко та сказав: «Юрію Васильовичу, я знаю, ви підтримуєте у Кременчуці вуличний футбол та баскетбол, шахи, велоспорт, дзюдо, можливо, ще й за волейбол візьметеся?». Я відповів, що якщо це буде не разова акція, а стане традиційною, щорічною, то ми візьмемося, адже все, за що беремося, ми робимо послідовно та ґрунтовно. Наступного року ми підійдемо до змагання більш творчо, надамо йому більшого суспільного резонансу. Єдине, що я обіцяю точно – через рік ми знову зберемося.

Гарячі ігри на пляжі

Володимир, капітан команди УТН-1, переможця змагань:
– Ми тренуємося в СК «Нафтохімік», представляємо команду НПЗ. Рівень був гідний, суперники були гідні. Такі ігри – це рідкість у нас, в Україні. Я думаю, кількість команд наступного року збільшиться, молодь буде тренуватися. Після сьогоднішнього змагання ноги печуть досі, але загартування все-таки є, адже ми влітку займаємося на пляжі, а з осені до весни – у спортивній залі.

Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі

Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі
Гарячі ігри на пляжі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто