Газові борги споживачів не вплинуть на призначення житлово-коумнальних субсидій, запевнили в Кременчуцькій мерії

Як відомо,  з 1 травня цього року відбулися зміни у нарахуванні субсидій на комунальні послуги. Згідно з ними, абонент, який має заборгованість за послуги ЖКГ понад 2 місяці, субсидії не отримає. В Кременчуці ж на сьогодні близько 30 000 мешканців мають так званий газовий борг, що виник через зміну норми споживання блакитного палива «заднім числом» –  4,4 кубів замість 3 куба на людину.

Ці борги, які виникли не з вини людей, можуть залишити їх без пільг, однак, цього тижня міський голова Віталій Малецький повідомив

що враховувати борги за газ при нарахуванні субсидії однозначно не будуть. Керівництво міста, за його словами, направило лист до ПАТ «Кременчукгаз» і вже отримали відповідь: до кінця червня підприємство надасть списки абонентів, які мають заборгованість. Ці списки передадуть в управління соцзахисту, де їх візьмуть до уваги при нарахуванні субсидій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто