ГО “Ветерани АТО-Кременчук” прийшли з вимогами до мера Малецького

Сьогодні громадські активісти, прихильники і учасники ГО “Ветерани АТО-Кременчук” прийшли до міського голови Кременчука Віталія Малецького з вимогами щодо виділення громадській організації учасників бойових дій приміщення, в якому їхня організація здатна була функціонувати.

wpid-20150113173607210

Пропозиції міськвиконкому, що надійшли на адресу організації  “після необхідності у додаткових приміщеннях для Департаменту” , нажаль, не знайшли очікуванного задоволення у колишніх військових. Всі приміщення, запропоновані заступником міського голови Володимиром Пелипенком, керівник організації Микола Кравченко кваліфікував як “руїни” і, на підтвердження своїх слів, надав громаді фотосесію.

Микола Кравченко вкотре наголосив, що таке відношення міської влади до громадських організацій, учасниками якої є колишні військові, довго протриматись не зможе. Щоб загасити початок чергового скандалу з рішуче налаштованими АТОвцями, міському голові довелось ініціативу в перемовинах взяти на себе, бо з його першим заступником діалог став дуже близьким до глухого кута.

Підсумком дебатів мера з АТОвцями стала домовленність, що ГО “Ветерани АТО-Кременчук” залишиться у приміщенні Департаменту за адресою: Небесної Сотні, 54 до квітня 2017 року,  а питання про надання ветеранам АТО іншого приміщення до того часу міська влада обов*язково вирішить.

Скандал навколо запропонованих АТОвцям приміщень вніс позитивні зміни і до рутинної праці чиновників “Міськмайна”. Перший віце-мер Володимир Пелипенко пообіцяв, що відтепер “Міськмайно” буде надавати фото приміщень, які будуть пропонуватись орендаторам.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто