ГО “Ветерани АТО Кременчука” міська влада відмовила в оренді приміщення

ГО «Ветерани АТО Кременчука» тимчасово залишилася без приміщення.

ato-groshy

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережах керівник організації Микола Кравченко.

За його словами, громадська організація “Ветерани АТО Кременчука” отримала офіційну відмову у продовженні договору оренди (позички) приміщення за адресою вул. Небесної Сотні, 54.

Причиною відмови у продовженні оренди приміщення міська влада визначила необхідність у додаткових приміщеннях для Департаменту праці, соцзахисту населення та питань АТО, яке знаходиться за тією ж адресою і також вирішує питання для учасників АТО і взагалі для всіх учасників бойових дій.

Отже конфлікт однієї з чисельних (в місті більше 10 організацій АТОвців) громадських організацій учасників АТО з представниками влади набирає обертів. Відмова в оренді приміщення дає підстави для пустих розмов під час наступної сесії і чергових прокльонів на адресу міської влади…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто