Голосування за нові назви для зупинок громадського транспорту в Кременчуці завершено

З 13 лютого по 13 березня на офіційному сайті Кременчуцької міської ради проводилося громадське обговорення нових назв для зупинок громадського транспорту. Ініціатива перейменування належить мерії і відбувається цей процес із метою впорядкування зупинок та закріплення за ними офіційних назв. 16 березня комісія з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам`яті видатних діячів і подій під головуванням секретаря міськради Юрія Гриценка підбила підсумки громадського обговорення, затвердити список нових назв зупинок мають на найближчому засіданні міськвиконкому.

 

В онлайн-голосуванні за нові назви тролейбусних зупинок взяли участь лише 1500 осіб. Із них найбільша кількість  проголосувало за зупинку «Водоканал»

У Кременчуці 84 зупинки знаходяться на тролейбусних маршрутах і 299 – автобусних маршрутах. Назви деяких зупинок підпадають під дію закону про декомунізацію, деякі застарілі, а деякі взагалі мають по кілька назв. Кременчужанам запропонували визначитись з новими назвами, залишивши свою думку на сайті Кременчуцької міськради. Однак, як зазначив секретар міськради Юрій Гриценко, підбиваючи підсумки онлайн-голосування, городяни виявились не надто активними в цьому питанні. За тролейбусні зупинки проголосувало всього 1500 осіб. З них найбільша кількість – 33 особи – проголосувало за зупинку «Водоканал».

На засіданні члени комісії з 2-х варіантів назв – Зупинка «Вул. Вадима Бойка» або «Аптека» обрали перший. Назву зупинки «Вул. Красіна» пропонувалося змінити на «Вул. Троїцька» або «Небесної Сотні», комісія зупинилася на другому варіанті. А от нинішня назва зупинки «Аврора» так і залишитьяс незмінною. Попри невеликі суперечки членів комісії щодо варіантів «Аврора» і «Просп. Полтавський», зійшлися на «Аврорі», бо там є клуб під такою назвою.

Повний перелік зупинок громадського транспорту вже згодом буде доведений до відома громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто