Голосування за нові назви для зупинок громадського транспорту в Кременчуці завершено

З 13 лютого по 13 березня на офіційному сайті Кременчуцької міської ради проводилося громадське обговорення нових назв для зупинок громадського транспорту. Ініціатива перейменування належить мерії і відбувається цей процес із метою впорядкування зупинок та закріплення за ними офіційних назв. 16 березня комісія з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам`яті видатних діячів і подій під головуванням секретаря міськради Юрія Гриценка підбила підсумки громадського обговорення, затвердити список нових назв зупинок мають на найближчому засіданні міськвиконкому.

 

В онлайн-голосуванні за нові назви тролейбусних зупинок взяли участь лише 1500 осіб. Із них найбільша кількість  проголосувало за зупинку «Водоканал»

У Кременчуці 84 зупинки знаходяться на тролейбусних маршрутах і 299 – автобусних маршрутах. Назви деяких зупинок підпадають під дію закону про декомунізацію, деякі застарілі, а деякі взагалі мають по кілька назв. Кременчужанам запропонували визначитись з новими назвами, залишивши свою думку на сайті Кременчуцької міськради. Однак, як зазначив секретар міськради Юрій Гриценко, підбиваючи підсумки онлайн-голосування, городяни виявились не надто активними в цьому питанні. За тролейбусні зупинки проголосувало всього 1500 осіб. З них найбільша кількість – 33 особи – проголосувало за зупинку «Водоканал».

На засіданні члени комісії з 2-х варіантів назв – Зупинка «Вул. Вадима Бойка» або «Аптека» обрали перший. Назву зупинки «Вул. Красіна» пропонувалося змінити на «Вул. Троїцька» або «Небесної Сотні», комісія зупинилася на другому варіанті. А от нинішня назва зупинки «Аврора» так і залишитьяс незмінною. Попри невеликі суперечки членів комісії щодо варіантів «Аврора» і «Просп. Полтавський», зійшлися на «Аврорі», бо там є клуб під такою назвою.

Повний перелік зупинок громадського транспорту вже згодом буде доведений до відома громади.

Залишити відповідь