Голова бюджетної комісії міськради Олександр Плескун наполягає на виконанні юристами мерії депутатських доручень

Минув місяць, як постійна депутатська комісія з питань бюджету ухвалила доручення юридичному відділу міськвиконкому стсосовно судових справ комунальних підприємств. Відповіді не найдійшло й досі. Голова комісії Олександр Плескун розцінює ситуацію, як  ігнорування виконкомом депутатських звернень і наполягає на повторному дорученні юрвідділу таки надати депутатам потрібну інформацію.

 

 

Члени  бюджетної комісії хочуть, аби юрвідділ міськвиконкому обов’язково цікавився судовими справами комунальних підприємств і брав участь в їх розгляді в судах.

Власне, депутати вимагають від юридичного відділу інформацію з двох питань. Перше стосується всіх судових рішень, винесених у справах за участі міських комунальних підприємств. Друге – це думка юристів мерії щодо їхньої участі в усіх судових засіданнях за розглядом справ комунальних підприємств. Члени депутатської бюджетної комісії хочуть, аби юрвідділ міськвиконкому обов’язково цікавився судовими справими комунальних підприємств і хочуть, аби юристи мерії самі запропонували систему їх участі в розгляді судових справ.
На жаль, за місяць депутати так і не почули цієї думки й не отримали жодної інформації. Минулого тижня представник юрвідділу, присутній на черговому засіданні бюджетної комісії, на запитання «в лоб» сказав, що нічого про вищезгадане доручення ні йому, ні його колегам не відомо.
Голову депутатської комісії Олександра Плескуна почуте обурило:
– Моя пропозиція – записати в протокол, що виконавчий комітет проігнорував вимоги комісії, не надав жодної інформації юрвідділу. Тому я повторно наполягаю на тому, щоб юрвідділ таки надав пропозиції стосовно створення системи участі юристів мерії в судових справах. Бо, коли в нас розглядається справа, наприклад, КП «Благоустрій Кремечука» щодо сплати ПАТ «Полтаваобленерго» 10 млн грн за оренду теплових мереж, а наші юристи взагалі нічого не знають по цій ситуації, то це нонсенс! На мій погляд, комунальне підприємство програло справу. яка стовідсотково була на нашу користь, – наголосив Олександр Плескун, голова депутатської комісії.
Крім того, в повторному дорученні депутатської комісії йдеться про те, аби інформація стосовно участі в судах комунальних підприємств міста, надавалася депутатам щокварталу.

Залишити відповідь