Головна новорічна ялинка Кременчука буде жовтно-блакитною і відкриється 18 грудня

Цього року головна новорічна ялинка Кременчука вперше встановлена на пл. Перемоги. Її вже майже завершили прикрашати. Ялинка має патріотичний вигляд, адже на ній з’явилися  нові прикраси кольорів державного прапору – сині і жовті.

Як повідомляє прес- служба міськвиконкому, посилаючись на інформацію КП «Благоустрій Кременчука, цього року для оновлення головної зеленої красуні міста було придбано  близько 300 жовтих і синіх великих кульок, 50 нових 20-метрових гірлянд та 37  світлових конструкцій. Всього ялику прикрашають понад 700 новорічних кульок різних розмірів.

Вогники на ялинці заплановано запалити о 15.00. 18 грудня. У день відкриття театр «Мультяшки», вокальна студія «Натхнення», духовий оркестр і група Вайт Бенд подарують кременчужанам розважальну програму біля ялинки.

А з 18 грудня і до 8 січня розважальні культурно-масові заходи біля ялинки відбуватимуться чи не щодня. Також на пл. Перемоги заплановано встановити тимчасові споруди для святкової торгівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто