Головне- заявити. Кременчуцькі мер і нардеп анонсували наміри придбати для місцевого шляхово-ремонтного управління нову дорожню техніку.

Офіцйний інтернет- сайт Кременчуцької імської ради повідомив про те, що міський голова Віталій Малецький разом із народним депутатом від нашого міста Юрієм Шаповаловим побували на вул Харькіський в районі кола Пивзаводу й подивились, як триває ремонт дороги на цій ділянці. Зрозуміло, що там зустріли й директора комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Валерія Кирєєва. Той доповів міському керівництву, що означена ділянка – одна з найпроблемніших,  тож довелося зняти фрезою 960 кв. м старого асфальтного покриття та укласти новий шар асфальту.

В свою чергу мер із нардепом відзначили, що обсяг робіт, які виконує ШРБУ, щороку збільшується (виходячи з того, в якому стані кременчуцькі дороги), тож для підприємства потрібно придбати додаткову техніку. Зокрема, були озвучені наміри придбати наступного року для ШРБУ фрезу, асфальтоукладчики, самоскид, щоб створити ще одну повноцінну й укомплектовану всім необхідним  ремонтну ланку. Це дасть можливість не тільки прискорити темпи виконання, а й покращити якість ремонту міських доріг, повідомляє інтернет-сайт.

Як заявив Юрій Шаповалов, ремонт доріг сьогодні серед пріоритетних напрямків роботи міської влади. Кременчужани мають тому радіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.