Головне- заявити. Кременчуцькі мер і нардеп анонсували наміри придбати для місцевого шляхово-ремонтного управління нову дорожню техніку.

Офіцйний інтернет- сайт Кременчуцької імської ради повідомив про те, що міський голова Віталій Малецький разом із народним депутатом від нашого міста Юрієм Шаповаловим побували на вул Харькіський в районі кола Пивзаводу й подивились, як триває ремонт дороги на цій ділянці. Зрозуміло, що там зустріли й директора комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Валерія Кирєєва. Той доповів міському керівництву, що означена ділянка – одна з найпроблемніших,  тож довелося зняти фрезою 960 кв. м старого асфальтного покриття та укласти новий шар асфальту.

В свою чергу мер із нардепом відзначили, що обсяг робіт, які виконує ШРБУ, щороку збільшується (виходячи з того, в якому стані кременчуцькі дороги), тож для підприємства потрібно придбати додаткову техніку. Зокрема, були озвучені наміри придбати наступного року для ШРБУ фрезу, асфальтоукладчики, самоскид, щоб створити ще одну повноцінну й укомплектовану всім необхідним  ремонтну ланку. Це дасть можливість не тільки прискорити темпи виконання, а й покращити якість ремонту міських доріг, повідомляє інтернет-сайт.

Як заявив Юрій Шаповалов, ремонт доріг сьогодні серед пріоритетних напрямків роботи міської влади. Кременчужани мають тому радіти.

Залишити відповідь