Госпіталь інвалідів війни та Збройних Сил  з нагоди Дня Перемоги отримав незмінні вітання від Фонду «Джерело Дніпра»

Урочистості з нагоди Дня  Великої Перемоги над фашистськими загарбниками  відбулися в  госпіталі інвалідів війни та Збройних Сил. За багаторічною традицією пацієнтів прийшли привітати незмінні меценати шпиталю – представники Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Як завжди, Фонд приготував для госпіталю подарунок, необхідне для лікування пацієнтів обладнання. Цього разу – евкаліптовий розпилювач для аерокімнати сауни.

 

 

 

Вітання пацієнтам госпіталю від Почесного Президента благодійного фонду “Джерело Дніпра” Володимира Матицина передала представник цієї організації. 

 

 

 

Квіти ветеранам від Фонду “Джерело Дніпра” та його Почесного Президента Володимира Матицина вручив голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів Олег Фещенко. 

На святково прикрашеному подвір’ї шпиталю стареньких солдатів Перемоги, людей, які пройшли жахіття Другої Світової війни, вітали керівники міста на чолі з мером Віталієм Малецьким,  керівники промислових підприємств Кременчука, демобілізовані учасники АТО, волонтери,  представники громадськості.

Звертаючись до присутніх, міський голова Віталій Малецький подякував ветеранам за їх ратний подвиг і зазначив, що сьогодні переможний досвід учасників Другої Світової війни передався їх онукам і правнукам, які проявляють  героїзм і волю на сході України. На жаль, вже понад 40  наших земляків не повернулися додому з поля бою цієї неоголошеної війни. Їх подвиг, як і  подвиг учасників Другої Світової війни, назавжди залишиться в серцях кременчужан. Мер висловив надію, що на українську  землю невдовзі знову повернеться мир.

А нині, з нагоди 72 –ої річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками  від міської влади шпиталю інвалідів війни було вручено сертифікат на повну заміну ламп на енергоефективні.

Теплі слова на адресу захисників України на урочистому заході прозвучали від гостей – керівників промислових підприємств та представників Всеукраїнського  Благодійного фонду «Джерело Дніпра». Від імені  Почесного Президента Фонду, Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина головному лікареві госпіталю Миколі Литвиненку було передано подарунок для пацієнтів закладу. Це евкаліптовий розпилювач для аерокімнати сауни, яка має запрацювати на День міста.

Концертну програму на честь героїв минулої війни та повоєнних років   підготували самодіяльні артисти госпіталю та хор ветеранської організації  «Любава».

 

 

 

Урочистий захід проходив на подвірї госпіталю, де лікуються учасники Другої Світової війни. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто