Грайте в шахи – і буде вам успіх!

1427365388_dscf3642

Гра в шахи не лише розвиває розумові здібності, але й додає впертості та цілеспрямованості. Відповідно, вона певним чином допомагає людині відшукати своє місце у цьому житті, поборотися за своє щастя та не зламатися під тиском обставин. У ПК «Нафтохімік» кращі юні шахісти Кременчука збираються вже не вперше, адже турнір «Біла тура» – традиційний. Восени проходив відбір шкільних команд для участі у фіналі, серед усіх визначили 10 кращих, у складі кожної – три хлопці та одна дівчина.
Перед початком турніру юних шахістів привітали президент Міської федерації шахів Василь Хоменко та голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко.
– Діти, які грають у шахи, успішні не лише в цьому виді спорту, але надалі – і в політиці, інженерії, соціології тощо, – зазначив Юрій Гриценко. – Вони зможуть реалізувати себе в будь-якій сфері діяльності, адже мають для цього все необхідне: розум, креативність і логічне мислення. Тож грайте у шахи й надалі, вигравайте і будьте завжди успішними!
Після привітань та побажань розпочалася завзята гра. Боротьба на шахових полях тривала 2 дні, а підсолодили її представники ГО «Рідне місто» – ще на початку гри вони подарували юним шахістам печиво для чаювання у перервах турніру. Зрештою за результатами змагань переможцем стала команда ліцею № 4, 2-ге та 3-тє місця посіли, відповідно, команди шкіл № 17 та № 12. Переможці турніру отримали на згадку дипломи від Міської федерації шахів, а також кубки та медалі від ГО «Рідне місто».

Маленький шахіст-ерудит
Грати в шахи 8-річний учень ЗОШ № 17 Сергійко Тарабанчук навчається лише рік, але вже мріє про успіхи гросмейстера. Незважаючи на те, що у шаховому турнірі хлопчина бере участь вперше, судді вже запам’ятали його не лише як наймолодшого учасника, але і як напрочуд вправного та кмітливого гравця.
– Грати в шахи мене навчив дідусь, – розповідає Сергійко. – Мені подобається те, що в цій грі треба міркувати, що вона розвиває. Вдома я граю дуже часто: і з бабусею, і в онлайн-шахи. А ще я люблю грати в доміно та «Ерудит».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто