Громадські активісти «Майдану» та представники опозиційних партій пікетували батальон внутрішніх військ у Кременчуці

Вчора, 27 грудня, у Кременчуці проходило пікетування окремого батальйону внутрішніх військ, який розташований на Молодіжному.

«Не порушуйте Конституцію, не виконуйте злочинних наказів!», – з такими гаслами пікетувальники звернулися до військовослужбовців батальйону, які періодично виїжджають на чергування до столиці, і 30 грудня поїдуть туди знову, та до кременчуцьких міліціонерів, які забезпечували охорону громадського порядку на мітингу.

Виступаючі говорили про випадки побиття активістів Майдану, які досі не розслідувані і ніхто за не поніс покарання. Депутат міської ради Дмитро Кравченко передав заступнику командира батальйону звернення до Командувача внутрішніми військами України С.Шуляка з вимогою повернути військових кременчуцького батальйону із столиці для охорони правопорядку в нашому місті. Від міністра внутрішніх справ В.Захарченка мітингувальники вимагали відставки.

Акція протесту була незвичайною, зважаючи на те, що серед тих, хто прийшов на пікетування був керівник апарату міського голови Кременчука Олександр Головач та довірені особи народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова, який є членом фракції Партії регіонів у Верховній Раді. В акції прийняло участь близько сотні кременчужан і на ній були прапори всіх опозиційних партій.

Залишити відповідь