Громадські ініціативи кременчужан отримають 1 млн грн

 

У Кременчуцькому міськвиконкомі визначились щодо проектів – переможців, які цьогоріч отримають кошти «Громадського бюджету». Сума становить 1 млн грн. Ці гроші будуть направлені на реалізацію громадських ініціатив, що отримали найбільшу кількість голосів підтримки на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Зі список проектів-переможців можна ознайомитися за посиланням: https://budget.kremen.org.ua/info/winners. Зазначимо, що найбільшу кількість голосів – 1465, набрав проект реконструкції приміщення Альтернативного культурного центру Кременчука #Adapter, що розташований у нагірній частині міста. 1405 голосів набрала ініціатива облаштування дитячого майданчику та території двору по просп. Свободи, 37.

Також серед переможців проект будівництва спортмайданчика біля буд. № 4 квт 274, облаштування канатного дитячого майданчика у дворі буд. № 1 по вул. Чумацький шлях, освітлення пров. Фруктовий та Абрикосовий та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто