«Громадський бюджет Кременчука 2016» треба виконати до 1 липня поточного року, далі стартує новий проект

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко повідомив, що «Громадський бюджет Кременчука 2017 року» стартує вже у липні, тому проекти, які здобули перемогу минулого року повинні бути втілені в життя до червня місяця включно.

З цього питання в мерії відбулося робоче засідання за участі секретаря міськради Юрія Грицеенка, першого віце-мера Володимира Пелипенка, віце-мера з питань фінансів Тетяни Неіленко та авторів проектів-переможців «Громадського бюджету Кременчука 2016».

Останнім розповіли про етапи впровадження їх проектів у життя та здійснення фінансування. Перший крок – виїзд на місце, обране для реалізація певного проекту, для обговорення всіх аспектів проектної документації, потім замовлення проекту та кошторисної документації. Після її виготовлення буде вирішене питання фінансування і розпочнеться безпосередня реалізація.

Юрій Гриценко також звернулися до учасників «Громадського бюджету Кременчука 2016» з проханням надати свої пропозиції до проекту «Громадський бюджет Кременчука 2017 року» з урахуванням тих проблем, з якими їм довелося стикнутися минулого року, щоб робоча група мала можливість врахувати їх і не допустити подібних помилок у майбутньому.

Залишити відповідь