«Громадський бюджет Кременчука 2016» треба виконати до 1 липня поточного року, далі стартує новий проект

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко повідомив, що «Громадський бюджет Кременчука 2017 року» стартує вже у липні, тому проекти, які здобули перемогу минулого року повинні бути втілені в життя до червня місяця включно.

З цього питання в мерії відбулося робоче засідання за участі секретаря міськради Юрія Грицеенка, першого віце-мера Володимира Пелипенка, віце-мера з питань фінансів Тетяни Неіленко та авторів проектів-переможців «Громадського бюджету Кременчука 2016».

Останнім розповіли про етапи впровадження їх проектів у життя та здійснення фінансування. Перший крок – виїзд на місце, обране для реалізація певного проекту, для обговорення всіх аспектів проектної документації, потім замовлення проекту та кошторисної документації. Після її виготовлення буде вирішене питання фінансування і розпочнеться безпосередня реалізація.

Юрій Гриценко також звернулися до учасників «Громадського бюджету Кременчука 2016» з проханням надати свої пропозиції до проекту «Громадський бюджет Кременчука 2017 року» з урахуванням тих проблем, з якими їм довелося стикнутися минулого року, щоб робоча група мала можливість врахувати їх і не допустити подібних помилок у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто