Громадськість визнала: Кременчуцька міська рада працює прозоро

3 лютого секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко взяв участь у семінарі  руху ЧЕСНО, що проходив у Полтаві. Під час семінару  разом з громадськими активістами обговорювалися питання відкритості роботи місцевих рад.  За словами Юрія Гриценка, учасники заходу відзначили, що Кременчук – цемісто, яке практично відповідає всім критеріям відкритості.

 

 

 

 

 

Юрій Гриценко разом із громадськими активістами взяв участь у семінарі руху ЧЕСНО

Громадський рух ЧЕСНО був започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» у 2011 р. –  рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Символом Руху став часник – засіб дезінфекції та боротьби з «нечистою силою» у політиці. Рух став відкритою платформою для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримував жодного політика чи політичну силу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто