Гвардієць – звучить гордо

Изображение 019

Кременчуцька частина Національної гвардії відсвяткувала 14-ту річницю з дня створення. 20 жовтня бійцям висловлювали особливу шану численні гості військової частини.Нинішній Кременчуцький підрозділ Нацгвардії розпочинає свою історію з 18 жовтня 2000 р., коли на базі батальйону патрульно-постової служби було створено військову частину 3059. Тоді підрозділ виконував цілком мирні завдання – охороняв громадський порядок, передусім на Молодіжному. Втім, цього року все докорінно змінилось. Внутрішні війська отримали більш гідну назву – Національна гвардія України. І близько сотні гвардійців сьогодні – з нашого Кременчука.

На святкуванні у військовій частині бійцям висловлювали величезну подяку, дарували теплі слова і подарунки, хтось отримав чергове підвищення по службі, а хтось – і грошову винагороду. Але, безумовно, всі наші гвардійці – герої, бо зараз їм доводиться виконувати бойові завдання.

Військовослужбовці Кременчуцького підрозділу Нацгвардії брали участь в АТО в Слов’янську, Ізюмі, Попасній, Лисичанську, Маріуполі та Приазов’ї.

Сьогодні повернулись із завдання без втрат, але на блокпості в с. Попасна один із військових отримав поранення. Зараз він перебуває на лікуванні в Києві. Колишній командир військової частини пан Головченко зауважив: «Нехай цей випадок буде першим й останнім в історії частини».

Присутні на святкування гості щиро дякували нинішньому командирові Кременчуцької частини Нацгвардії Олександру Аленіну за збережені життя солдатів та офіцерів. Депутат міськради Кременчука, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко відзначив, як дорого сьогодні ціниться справжній командир, справжній професіонал своєї справи. Він подарував гвардійцям передплату на газету «Кременчуцька Панорама», яка приноситиме свіжі вісті в оселю кожного солдата.

Голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко додав, що командир зі своїми підлеглими воюють пліч-о-пліч, а тому керівник має дбати про своїх солдатів, особливо про їх повноцінне харчування. Ящик згущеного молока в подарунок Олександр Аленін прийняв із посмішкою.

 Кременчуцька частина Нацгвардії скоро може стати полком. Відповідне звернення до керівництва Нацгвардії голова фракції ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко пропонує розглянути на сесії міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто