Хто більше заплатить за обід з мером?  Кременчуцькі можновладці продають на аукціоні свій дорогоцінний час

Із 9 березня по 9 квітня в Кременчуці вкотре проходитиме благодійна акція «Серце до серця», започаткована однойменним  Всеукраїнським благодійним  фондом. Цього року гасло благодійної акції –  «Я хочу бачити життя».  Кошти, зібрані кременчужанами в рамках її проведення, будуть направлені на допомогу дітям із вадами зору та на придбання спецобладнання для дитячих офтальмологічних кабінетів.

Отже, з 9 березня волонтери, передусім з Молодіжного парламенту Кременчука, розпочнуть збір коштів. Скриньки будуть встановлені у міських супермаркетах, громадських установах. Вочевидь, традиційно волонтери завітають і на одну з сесію міської ради, щоб зібрати гроші з міських депутатів. А керівники міста, щоб допомогти дітям із вадами зору, навіть готові  виставити на продаж свій час. І кількість охочих це зробити більшає. Якщо торік на торгах було представлено лише одне запрошення – на обід з мером Кременчука, то цьогоріч крім ланча з Віталієм Малецьким бажаючим пропонують купити час на гру в більярд з першим віце-мером Володимиром Пилипенком, час на турнір у боулінг з віце-мером Русланом Проценком  та зустріч за чашкою чаю … з учасницею руху «Фемен» Анною Алляйн. Відповідна інформація поширюється в соціальних мережах.

Варто зазначити, що за 10 років, відколи проходить акція «Серце до серця» завдяки зусиллям волонтерів лікарні Кременчука  поповнилися новим обладнанням, необхідним для рятування дитячих життів. Кілька років поспіль Кременчук є володарем відзнаки ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України». Нею відзначаються ті міста, які збирають найбільше благодійних коштів.

Організаторами акції в нашому місті  є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а також  Представництво Фонду Народонаселення ООН в Україні, а незмінними партнерами – управління охорони здоров’я та департамент освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто