Хто встановить лавочку у дворі?

Хто встановить лавочку у дворі?
На обладнання дворів багатоповерхівок лавочками та урнами у Кременчуці коштів не виділяється і, відповідно, ніхто цією проблемою не займається.
За поясненням начальника УЖКГ Сергія Яроша, у 2008 році при затверджені тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій з метою їх зменшення відмовилися від багатьох додаткових послуг, які були їх складовою. Тому діючим тарифом не передбачені роботи по встановленню та обслуговуванню лавочок біля під’їздів та у дворах багатоповерхівок, і вимагати від керуючих компаній зробити це немає підстав. Два роки тому керуючи компанії дійсно встановлювали лавочки та урни у багатьох дворах про що мерія підписала з ними додаткову угоду на виконання цих робіт. Цьогоріч додаткові угоди з керуючими компаніями спрямовані на ремонт покрівель та труб, як більш важливу проблему. З міського бюджету на ці цілі коштів не виділено. Отже і встановлювати лавочки та урни у кременчуцьких дворах нема за що та нікому. Хіба що депутат з цього округу, якщо він має таку можливість, встановить їх за власний кошт.
Втім, якщо це дуже потрібно, то і керуючи компанії може це зробити. Про це заявив Сергій Ярош та підтвердив гендиректор ТОВ «Житлорембудсервіс» Олександр Бондаренко.
– Якщо в якомусь будинку проживають інваліди чи люди похилого віку, а у дворі немає лавочок, то ми за зверненням мешканців йдемо їм назустріч і встановлюємо їх за власний кошт. Дане питання вирішується в індивідуальному порядку, – зазначив Олександр Бондаренко.

Залишити відповідь