Художній салон запрошує

1434610997_1

18 червня відбудеться підсумкова експозиція третього творчого тандему – Пола Картрона та Саші Васіної. Зустрічаємося в “Художньому салоні о 19:00.

Нагадуємо, проект Трансформери/Transformersss (https://www.facebook.com/pages/Transformersss/1606941982862988) почався зі співпраці двох організацій Культурного Діалогу (м. Кременчук,Україна) та Communa ASBL (м. Брюсель, Бельгія)в рамках проекту Tandem – європеської програми обміну культурних менеджерів. (http://www.tandem-project.eu/).
Представники цих організацій Ірина Каць із Культурного Діалогу та Вікторія Миронюк із Communa ASBL розробили концепцію по відновленню та оживленню радянських культурних приміщень в м. Кременчуці за допомогою низки бюджетних архітектурних рішень та мистецьких заходів.
Проект стартував у нашому місті у березні цього року. За цей час був оновлений Художній салон (на бульварі Пушкіна,7).
В квітні до нашого міста завітали молоді митці з Бельгії і в тандемі з кременчуцькими молодими художниками протягом двох тижнів створили та презентували два авторських проекти:
* Советаризм | Sovjeturism – візуальна художня виставка (графічний дизайн та фотографії) – Valeriya Saranskikh (Graphic designer) & Arber Sefa(Photographer).
* Перформанс «Хватит тра… свой мозг» із Палацу культури Котлова.- Event-Agency AlexArt & Ellen El Le Vanderstraeten.
Трансформери організували кіноклуб у Комуні Сент-Джос в Брюселі де показали два документальні фільми про революцію в Україні.
На початку травня у Брюселі відбулася презентація проекту «Совєтаризм».
Зараз ведеться активна робота по підготовці фінального акорду проекту – урбаністичного Фестивалю Трансформери, який пройде у Кременчуці з 10-12 липня цього
року.
Проект Трансформери задіює численні культурні простори радянського спадку та включає короткострокові художні резиденції для бельгійських художників у Кременчуці (квітень-червень), їхню співпрацю та розвиток спільних проектів із місцевими художниками, лекції та презентації на суспільно-культурну тематику від українських партнерів та заключний урбаністичний фестиваль у липні.
Запрошуємо відвідати цікаві творчі заходи і донести інформацію до мешканців міста.

Залишити відповідь