Художній салон запрошує

1434610997_1

18 червня відбудеться підсумкова експозиція третього творчого тандему – Пола Картрона та Саші Васіної. Зустрічаємося в “Художньому салоні о 19:00.

Нагадуємо, проект Трансформери/Transformersss (https://www.facebook.com/pages/Transformersss/1606941982862988) почався зі співпраці двох організацій Культурного Діалогу (м. Кременчук,Україна) та Communa ASBL (м. Брюсель, Бельгія)в рамках проекту Tandem – європеської програми обміну культурних менеджерів. (http://www.tandem-project.eu/).
Представники цих організацій Ірина Каць із Культурного Діалогу та Вікторія Миронюк із Communa ASBL розробили концепцію по відновленню та оживленню радянських культурних приміщень в м. Кременчуці за допомогою низки бюджетних архітектурних рішень та мистецьких заходів.
Проект стартував у нашому місті у березні цього року. За цей час був оновлений Художній салон (на бульварі Пушкіна,7).
В квітні до нашого міста завітали молоді митці з Бельгії і в тандемі з кременчуцькими молодими художниками протягом двох тижнів створили та презентували два авторських проекти:
* Советаризм | Sovjeturism – візуальна художня виставка (графічний дизайн та фотографії) – Valeriya Saranskikh (Graphic designer) & Arber Sefa(Photographer).
* Перформанс «Хватит тра… свой мозг» із Палацу культури Котлова.- Event-Agency AlexArt & Ellen El Le Vanderstraeten.
Трансформери організували кіноклуб у Комуні Сент-Джос в Брюселі де показали два документальні фільми про революцію в Україні.
На початку травня у Брюселі відбулася презентація проекту «Совєтаризм».
Зараз ведеться активна робота по підготовці фінального акорду проекту – урбаністичного Фестивалю Трансформери, який пройде у Кременчуці з 10-12 липня цього
року.
Проект Трансформери задіює численні культурні простори радянського спадку та включає короткострокові художні резиденції для бельгійських художників у Кременчуці (квітень-червень), їхню співпрацю та розвиток спільних проектів із місцевими художниками, лекції та презентації на суспільно-культурну тематику від українських партнерів та заключний урбаністичний фестиваль у липні.
Запрошуємо відвідати цікаві творчі заходи і донести інформацію до мешканців міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто