І в тилу працюють

IMG_0039

22 липня у Кременчуці вже вдруге пройшов всеукраїнський семінар жінок-фронтовичок і вдів військовослужбовців. У числі організаторів семінару – міське об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство».На зустріч прибула голова комітету у справах жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців при Всеукраїнській раді ветеранів війни Світлана Тараненко, яка виступила з доповіддю про найактуальніші питання, що виникають сьогодні у ветеранському русі.

IMG_9975

За її словами, жіночі комітети у ветеранських організаціях дуже сприяли активізації роботи останніх, дозволили залучити більше молоді та надали усім заходам, що проводяться, неповторного затишку і теплоти.

Як розповів голова об’єднання «Бойове братство» Олег Фещенко, під час семінару жінки-фронтовички обговорювали проблеми, які зараз їх найбільше турбують. Передусім соціального характеру.

У «Бойовому братстві», до речі, теж створено спеціальну секцію жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців, яку очолює Лідія Шаткова. Вона подарувала Світлані Тараненко VI том своєї книги «Живи, Пам’ять».

IMG_0082

Жінки побували у парку Миру, поклали квіти до стели військовим підрозділам, які відзначились під час оборони і звільнення Кременчука від фашистів. Відвідали музей під відкритим небом у тому ж парку. А завершився семінар у військовому ліцеї, де поважним гостям показали музей військового обмундирування і зброї. Учасники семінару також побачили, в яких умовах навчаються майбутні військові.

IMG_0157

«Такі семінари дуже корисні для нас, фронтовичок, бо під час цих зібрань ми маємо можливість поспілкуватися, поділитися досвідом вирішення проблем. Та й Кременчук – гарне місто із гостинними людьми», – зазначила голова комітету у справах жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців при Всеукраїнській раді ветеранів війни Світлана Тараненко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто