І захисник, і солдат

IMG_1215

5 грудня у спорткомплексі Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних сил України.Молодь Кременчука завжди з ентузіазмом бере участь у спортивних турнірах, організованих ГО «Рідне місто» за незмінної підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Вже традицією стали змагання з військово-прикладних видів спорту напередодні Дня Збройних сил України.

IMG_1219

– Чоловік, який сьогодні хоче захищати свою сім’ю, свою Батьківщину, повинен бути добре підготований – фізично, морально, духовно. Я впевнений, що всі ви володієте цими якостями. Бажаю, щоб на цих змаганнях ви проявили себе як справжні бійці, були сильні тілом, міцні духом і сповнені прагненням до перемоги! – наголосив, вітаючи учасників, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко.

IMG_1235

Участь у грі взяли 4 команди: Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету, військового ліцею, ВПУ № 7 та управління Кременчуцького ДСНС. За них вболівали друзі, наставники та педагоги. Привітати хлопців співами і танцями прийшли дівчата з професійного ліцею ім. А. С. Макаренка та льотного коледжу.

IMG_1264

IMG_1248

Учасники завзято боролися за перемогу, змагаючись у розбиранні і збиранні  автомата АКС-74, підтягуванні на перекладині, ривку гирі завважки 16 кг, воєнізованій естафеті та перетягуванні каната.

IMG_1293

 

IMG_1328

IMG_1297

IMG_1324

IMG_1336

IMG_1340

 

А найкращою за результатами всіх видів змагань та у загальному заліку виявилася команда ВПУ № 7. Друге місце виборола команда льотного коледжу, третє – посіли чоловіки з управління ДСНС, а четверте – команда військового ліцею.

IMG_1349

Переможці отримали кубки, почесні грамоти та подарунки – набори м’ячів для футболу, і солодкі призи.

Кращі:

– у розбиранні і збиранні автомата АКС-74 – команда військового ліцею;

– у підтягуванні на перекладині та воєнізованій естафеті – команда ВПУ № 7;

– у ривку гирі – команда ДСНС;

– у перетягуванні каната – команда льотного коледжу НАУ.

IMG_1394

Дмитро Покотило, капітан команди-переможця ВПУ № 7:

– Ми вражені, що перемогли! Нам завжди допомагає командний дух, злагодженість і позитивний настрій перед змаганнями. А ще ми п’ємо багато гарячого чаю.

 

IMG_1403

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто