І захисник, і солдат

IMG_1215

5 грудня у спорткомплексі Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних сил України.Молодь Кременчука завжди з ентузіазмом бере участь у спортивних турнірах, організованих ГО «Рідне місто» за незмінної підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Вже традицією стали змагання з військово-прикладних видів спорту напередодні Дня Збройних сил України.

IMG_1219

– Чоловік, який сьогодні хоче захищати свою сім’ю, свою Батьківщину, повинен бути добре підготований – фізично, морально, духовно. Я впевнений, що всі ви володієте цими якостями. Бажаю, щоб на цих змаганнях ви проявили себе як справжні бійці, були сильні тілом, міцні духом і сповнені прагненням до перемоги! – наголосив, вітаючи учасників, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко.

IMG_1235

Участь у грі взяли 4 команди: Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету, військового ліцею, ВПУ № 7 та управління Кременчуцького ДСНС. За них вболівали друзі, наставники та педагоги. Привітати хлопців співами і танцями прийшли дівчата з професійного ліцею ім. А. С. Макаренка та льотного коледжу.

IMG_1264

IMG_1248

Учасники завзято боролися за перемогу, змагаючись у розбиранні і збиранні  автомата АКС-74, підтягуванні на перекладині, ривку гирі завважки 16 кг, воєнізованій естафеті та перетягуванні каната.

IMG_1293

 

IMG_1328

IMG_1297

IMG_1324

IMG_1336

IMG_1340

 

А найкращою за результатами всіх видів змагань та у загальному заліку виявилася команда ВПУ № 7. Друге місце виборола команда льотного коледжу, третє – посіли чоловіки з управління ДСНС, а четверте – команда військового ліцею.

IMG_1349

Переможці отримали кубки, почесні грамоти та подарунки – набори м’ячів для футболу, і солодкі призи.

Кращі:

– у розбиранні і збиранні автомата АКС-74 – команда військового ліцею;

– у підтягуванні на перекладині та воєнізованій естафеті – команда ВПУ № 7;

– у ривку гирі – команда ДСНС;

– у перетягуванні каната – команда льотного коледжу НАУ.

IMG_1394

Дмитро Покотило, капітан команди-переможця ВПУ № 7:

– Ми вражені, що перемогли! Нам завжди допомагає командний дух, злагодженість і позитивний настрій перед змаганнями. А ще ми п’ємо багато гарячого чаю.

 

IMG_1403

Залишити відповідь